Новини / Рейдерство     27 жовтня 2021 19:15

Аграрні баталії. На Чернігівщині два підприємства судяться за право збору врожаю

Спецпризначенці, поліція та конкуренти блокують збір урожаю соняшника та кукурудзи

Неподалік від російського кордону на Чернігівщині спецпризначенці КОРД і ТОР зупинили збір урожаю соняшника та кукурудзи. ТОВ «БФ Агро-Трейд» заявило про можливе рейдерське захоплення.

ТОВ «БФ Агро-Трейд» 20 вересня подало заяву до поліції щодо можливого рейдерського захоплення. Як розповів директор фірми Юрій Пилипенко, на полях помітили техніку невідомого походження, а сторонні особи провели десикацію соняшника.

7 жовтня жнива зупинили поліцейські й спецпризначенці КОРД і ТОР. Нібито є кримінальне провадження, і слідство встановлює, кому насправді належать ці земельні ділянки.

Заступник начальника сектора поліцейської діяльності Володимир Єрмоленко повідомив, що наразі проводиться перевірка законності збирання врожаю, посівів та решта процесуальних дій.

Провадження розпочали за заявою ТОВ «Промінь». За договором вони нібито обмінялися ділянками з ТОВ «БФ Агро-Трейд». Та директор останнього стверджує: його підпис і печатка в цьому документі — підроблені. Відтак підприємство написало заяву з проханням провести експертизу. Результатів немає.

Начальник Новгород-Сіверського РВ УМВС України Андрій Водолазкін заявив: про блокування поля вперше чує і жодних дозволів на це не давав. За його інформацією, мається ухвала суду, якою заборонено відчуження та збирання цього врожаю.

Як з’ясувалося, є ще одна ухвала Господарського суду столиці про те, що поля арештовані, але збирати врожай має право ТОВ «Промінь».
На думку представників ТОВ «БФ Агро-Трейд», таким чином конкуренти за підтримки правоохоронців, можливо, намагаються «віджати» врожай. Адже неможливо отримати ухвалу суду без експертиз і слідчих дій.

Джерело: svoboda.fm

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також