Новини / Техніка     27 травня 2023 15:07

Аграріям презентували нову модель самохідних обприскувачів Patriot


Компанія Case IH додає обприскувач серії Patriot® 50 до своєї лінійки самохідного обладнання для внесення засобів захисту рослин. Завдяки надзвичайно зручному робочому середовищу оператора, можливості повного контролю машини, розширеним рішенням для віддаленого доступу та інтегрованій технології обприскування, обприскувач Patriot® серії 50 здатний забезпечити більш продуктивну роботу оператора та досягнення високоефективного обприскування.

Про це йдеться у повідомленні офіційного дилера техніки CASE IH “Тайтен Машинері Україна”.

Протягом десятиліть фермери та фермерські господарства довіряють обприскувачам Patriot® внесення засобів захисту рослин в умовах стислих періодів часу. Фірмова конструкція з переднім розташуванням кабіни та заднім розташуванням двигуна і надійна довговічна штанга є важливими елементами Agronomic Design™, які дають змогу операторам завжди досягати точного та своєчасного обприскування. Щоб задовольняти потреби сучасних виробників та продавців сільськогосподарської продукції, обприскувачі серії Patriot® 50 поєднують у собі передові технології та засоби віддаленого доступу з надійною конструкцією — все задля підвищення продуктивності оператора.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

“Пріоритетом під час розробки нової серії обприскувачів Patriot® було прагнення допомогти клієнтам максимізувати їхню потенційну врожайність та більш ефективно керувати внесенням в умовах стислих проміжків часу, — говорить менеджер з продукції (обприскувачів) Case IH в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка) Стефан Амерінг. — Ми впевнені, що досягли цього в обприскувачах серії 50”.

Основні інновації обприскувачів серії Patriot® 50

Оптимізована точність. Включає можливість додавання системи AIM Command FLEX™II, що пропонує шість режимів роботи для забезпечення вищої точності та контролю норм внесення хімікатів, тиску та розміру крапель, а також індивідуальне управління ввімкненням/вимкненням форсунок для підвищення точності.

Підвищений рівень комфорту кабіни та легкість користування. Новий Patriot® має тихішу кабіну порівняно з попередніми моделями, з комфортним салоном і великою площею оскління для забезпечення максимальної та необмеженої видимості. Сумісність з опціональною системою AutoTurn, два налаштовувані дисплеї, AFS Pro 1200 і Viper 4+, гарантують оператору оптимальний контроль над машиною і внесенням продукту, а також можливість бачити те, що він хоче і коли хоче.

Стабільні штанги для точного обприскування. Вбудована система автоматичного управління висотою штанги AutoBoom® XRT виявляє і враховує зміни рельєфу місцевості, забезпечуючи точність і ефективність покриття, а нова конструкція центральної секції зводить до мінімуму відхилення штанги в складних польових умовах — навіть за використання довшої штанги.

Неперевершені засоби віддаленого доступу. Система AFS Connect™, яка наразі впроваджена в усіх лінійках тракторів Case IH, тепер доступна і в обприскувачах Patriot®, забезпечуючи неперевершене віддалене підключення, керування, передачу даних і моніторинг для будь-якої фермерської операції. Вона також дозволяє здійснювати дистанційне обслуговування з повним відображенням дисплея. Кожен обприскувач серії Patriot® 50 поставляється з заводу з модемом, сумісним з AFS Connect, і 5-річною підпискою.

Завдяки AFS Connect™ оператори та менеджери можуть переглядати, зберігати та обмінюватися картами внесення від сезону до сезону, а також відстежувати місцезнаходження машини, параметри та хід виконання робіт, що допомагає у плануванні завдань. Ця можливість дозволяє виробникам заощадити дорогоцінний час у полі та підвищити ефективність своєї роботи.

“Збереження перевірених і випробуваних функцій, таких як фронтальне розташування кабіни та заднє розташування двигуна, які успішно працюють, та водночас додавання нових функцій і перепроєктування з метою забезпечення найвищого рівня точності та ефективності обприскування в поєднанні з найкращими в галузі технологіями віддаленого доступу та дистанційного управління — саме все це робить серію Patriot® 50 неперевершеною”, — додав пан Амерінг.

Перший публічний показ нового обприскувача Patriot® на Близькому Сході та в Африці відбудеться на виставці  NAMPO Harvest Day з 16 по 19 травня 2023 року в місті Ботавілль, Південна Африка. Він буде доступний у всьому регіоні Близького Сходу та Африки, Південній Африці, Казахстані та Україні.

Читайте також: Як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності

Нагадаємо, перший серійний системний трактор NEXAT на колесах в Україну доставили в квітні 2023 року. Це перша серійна машина на колесах, яка є в Україні і придбало її агропідприємство “Кищенці”. Ця машина має технічні параметри точно такі, як і гусеничні системні трактори — все беззмінно, але вона на колесах. Системний трактор заїхав в Україну з бункером, до якого приєднуються сівалки й всі інші агрегати. Без бункера системний трактор NEXAT не зможе працювати на полі під час сівби.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також