Новини / Фінанси     05 березня 2020 11:02

Аграріям компенсують 25% вартості вітчизняної сільгосптехніки: рішення уряду

Уряд затвердив порядок здешевлення вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва. Передбачена й компенсація техніки та обладнання, придбаних у жовтні – листопаді 2019 року.

Уряд (у попередньому складі) підтримав проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Передбачено, що аграріям за рахунок державної підтримки компенсують 25% вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Така допомога надається на безповоротній основі, без рахування ПДВ.

Постанова удосконалює та уточнює окремі норми та положення Порядку використання коштів, передбачених у Держбюджеті на ці потреби. Зокрема, передбачена можливість для сільгоспвиробників отримати часткову компенсацію вартості техніки та обладнання, придбаних у жовтні – листопаді 2019 року за рахунок коштів, передбачених у бюджеті на 2020 рік.

Читайте: Трактори-безпілотники та великі дрони: на що українські аграрії витратили $1 млрд

Кошти на цей напрямок підтримки аграріїв спрямують через уповноважений банк, який підпише меморандум про загальні засади співробітництва з Мінекономіки.

Як повідомляв раніше Landlord, В Україні планують скасувати дозвіл на пересування габаритної сільгосптехніки.

Джерело: пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також