Новини    10 квітня 2018 18:03

«Агропродсервіс» розпочав посівну


На даний момент агрономи та спеціалісти «Агропродсервіса» активно продовжують вісівати ярі ячмінь, пшеницю, горох та цукровий буряк. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Протягом останніх кількох днів засіяно понад 450 га ярим ячменем. Планова площа посіву даної культури цього року становить понад 3,1 тис. га. У Зборівському районі на сьогоднішній день вже засіяно понад 100 га горохом із запланованих 1,2 тис. га. По 30 га засіяно цукровим буряком та ярою пшеницею із запланованих 4,7 тис. га та 337 га відповідно», – йдеться у повідомленні.

Надалі компанія планує сіяти соняшник, кукурудзу та сою.

Як повідомляв LANDLORD, до складу вертикально інтегрованої компанії «Агропродсервіс» входить 22 самостійні структури. Вона обробляє понад 40 тис. га землі, розвиває свинарство, м’ясне і молочне скотарство, вирощує птицю, має власну переробку, соєвий та насіннєвий заводи, сучасну наукову лабораторію та мережу спеціалізованих магазинів із продажу м’ясної продукції. «Агропродсервіс» посідає друге місце в Україні з виробництва свинини. У 2017 році загальне поголів’я свиней у компанії становило 130 тис., із них 10 500 свиноматок. Загальний оборот холдингу в 2017 році склав понад 3 млрд грн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...