Новини / Рослинництво     19 лютого 2019 13:46

ТОП-10 найбільших виробників цукру в Україні (ІНФОГРАФІКА)

«Укрцукор» оприлюднив рейтинг найпотужніших цукрових виробників України. Лідерами стали дві компанії з Вінниччини та одна з Львівської області. Загалом протягом 2018/2019 маркетингового року діяло 42 цукрових заводи. Разом вони виробили 1,82 млн тонн цукру та переробили 13,6 млн тонн сировини.

Про це повідомляє прес-служба «Укрцукру».

Очолив список Крижопільський цукрозавод. Він виготовив 170 тис. тонн солодкого продукту, переробивши при цьому 1 248 тис. тонн цукрових буряків. На другому місці рейтингу – Гайсинський завод. Тут виробили 120 тис. тонн цукру та використали 940 тис. тонн сировини. До трійки лідерів увійшло Радехівське виробництво з Львівщини. Йому вдалося виготовити 108 тис. тонн цукру, а переробили тут 802 тис. тонн буряків.

ЧитайтеПосіви цукрового буряку в Україні будуть найменшими за останні 5 років

Серед інтегрованих компаній лідерами стали «Астарта-Київ» та «Радехівський цукор». Вони виготовили відповідно 19 та 18% цукру від сумарних обсягів виробленої продукції.

«Укрпромінвест-Агро» порівняно з минулим маркетинговим роком збільшив свою присутність на ринку. Тепер його частка сягає 15% проти 12% торік, зазначила Руслана Бутило, заступник голови правління НАЦУ «Укрцукор».

Як раніше повідомляв Landlord, одна з найбільших бразильських компаній з виробництва цукрової тростини, цукру й етанолу Sao Martinho SA заявила про зменшення обсягів виготовлення солодкого продукту 2019-го. Через це світові ціни піднімуться вгору.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також