Новини    04 квітня 2018 13:20

Аграрії Миколаївської області засіяли ранніми зерновими 4,1 тис. га


Агропідприємства Миколаївської області станом на 4 квітня посіяли ранні зернові культури на площі 4,1 тис. га. Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку Миколаївської ОДА.

«В шести районах області погодні умови дали можливість аграріям зайти на поле та розпочати посів ранніх зернових культур. Наразі вже засіяно 4,1 тис. га ранніми зерновими культурами, а саме ярим ячменем та горохом», – йдеться в повідомленні.

Згідно розрахунків, аграрії планують посіяти ярий клин на площі майже 863 тис. га, в тому числі на 243,3 тис. га – ярі зернові, з яких 108,4 тис. га – ранні, проте об’єми робіт можуть коригуватися через затримку весняно-польових робіт на 2-3 тижні ніж зазвичай.

Також сільгосптоваровиробники підживили озимину зернових на площі 296 тис. га (49%), забороновали та закультивовали ґрунт на площі 16,4 тис. га. Продовжуються роботи по закриттю вологи.

Як повідомляв LANDLORD, станом на початок квітня було засіяно 4,9 тисяч гектарів зерновими та зернобобовими культурами у Херсонській та Миколаївській областях.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...