Новини    20 березня 2022 18:36

Мінсоцполітики та “Сільпо” співпрацюватимуть для забезпечення українців гуманітарною допомогою

В рамках співпраці “Сільпо” забезпечить логістику та організує точки видачі в торгівельній мережі

Мінсоцполітики та “Сільпо” співпрацюватимуть для забезпечення гуманітарною допомогою людей з вразливих категорій. Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики у Facebook. 

Мінсоцполітики уклало меморандум про співпрацю та фактично почала співпрацювати з мережею супермаркетів “Сільпо” для забезпечення гуманітарною допомогою людей з вразливих категорій та людей, які постраждали від воєнних дій.

“В рамках співпраці “Сільпо”  залучатиме за кордоном гуманітарну допомогу, забезпечить логістику, організує точки видачі в торгівельній мережі. Ми організовуємо “зелені коридори” для такої гуманітарної допомоги, щоб вона могла якнайшвидше потрапити до людей, координуємо забезпечення допомогою людей з вразливих категорій, залучаємо органи соціального захисту та партнерів для роздачі харчових продуктів потребуючим. Кожна поставка контролюється. Продаж товарів, які надійшли як гуманітарна допомога, виключений”, – розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Зазначається, що вже надійшла перша поставка, продукти з якої розподіляються для роздачі. Це бутильована вода, хліб, макарони, картопля, батончики.

Раніше Landlord повідомляв, що Premier Food скоротила асортимент заради забезпечення продуктами волонтерів та армії.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...