Новини / Фінанси     19 березня 2022 15:41

Банки почали видавати кредити для посівної

Пропозиція доступна в усіх регіонах, де наразі не ведуться бойові дії

Українські банки вже приймають заявки за новою держпрограмою пільгового кредитування аграріїв. 

Укргазбанк пропонує: 

  • кредит під 0% річних строком до 6 місяців, максимальна сума до 50 млн грн
  • нагадує про до 100 млн грн під забезпечення державною гарантією в розмірі 80% від суми кредиту без додаткової застави.
  • подати заявку можна на сайті або в будь-якому відділенні. 

По Україні працюють 184 відділення, до 16:00, але графік їхньої роботи може змінюватися через поточну ситуацію в регіоні. 

Також Ощадбанк та Ukravit продовжують співпрацю для забезпечення аграріїв засобами та інструментами для весняних польових робіт. 

Вони пропонують аграріям:

  • подавати заявки на участь у програмі міністерства аграрної політики та продовольства, за якою 80% кредиту забезпечується державною гарантією;
  • отримувати фінансування за державною програмою “Доступні кредити 5-7-9%”; 
  • брати участь у програмі UKRAVIT Finance. 

За цими програмами аграрії можуть отримати кредитні кошти строком на 6 місяців для купівлі ЗЗР, мікродобрив виробництва UKRAVIT SCIENCE PARK, посівного матеріалу та мінеральних добрив від передових виробників; користування сервісами Інституту здоров’я рослин; придбання дронів за партнерською програмою для забезпечення вдалого початку агросезону. 

Пропозиція доступна в усіх регіонах, де наразі не ведуться бойові дії. 

Також Приватбанк почав приймати заявки на видачу кредитів на особливих умовах. Подати можна на веб-сайті pb.ua/agro.

За умовами програми кредитування доступне терміном до шести місяців під 0% річних (з підключенням програми 5-7-9%) за такими банківськими продуктами:

  • “КУБ з заставою” до 5 млн грн під забезпечення державною гарантією в розмірі 80% від суми кредиту без додаткової застави від клієнтів;
  • “Агросезон” до 5 млн грн під забезпечення державною гарантією в розмірі 80% від суми кредиту без додаткової застави від клієнтів;
  • “Агросезон” від 5 до 50 млн грн під забезпечення державною гарантією в розмірі 80% від суми кредиту з додатковим забезпеченням від клієнтів в розмірі 20% від суми кредитів під заставу сільгосптехніки.

На участь у пільговій програмі кредитування можуть претендувати компанії із сільськогосподарського сектора з так званим “банком землі”, при цьому вони мають обробляти від 100 до 10 тис га посівних площ, що знаходяться поза зоною бойових дій.

Раніше Landlord повідомляв, що Зеленський розповів про допомогу бізнесу під час війни.

Владислава Михайленко 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також