Новини / Кооперативи     04 листопада 2019 15:38

95% ягід на експорт: чернігівський кооператив отримав шалений попит на свою продукцію ВІДЕО

12 чернігівських фермерів об’єдналися в СОК «Дари Чернігівщини», щоб отримати більше можливостей у реалізації продукції. Тепер 95% свого урожаю виробники експортують, зокрема за останні 2 роки на ринки ЄС поставили майже 1,5 тис. т заморожених ягід.

Про це повідомляє Seeds.

На 40 га землі члени сільгоспкооперативу «Дари Чернігівщини» вирощують суницю садову, малину, ожину та обліпиху. Завдяки об’єднанню фермери змогли суттєво збільшити площі під культурами, а також збудувати сучасний цех шокового заморожування потужністю 8 тонн на добу.

Читайте: Українські ковбаси в Огайо: як родина Сало створила прибутковий бізнес у США ВІДЕО

Як розповів голова СОК Андрій Білий, продукцію спершу заморожують при температурі –38 °С, а потім зберігають при –20 °С. Технологія дозволяє отримати ідеальну якість заморожених ягід.

Завдяки високій якості, кооперативу вдалося забезпечити значний попит на свою продукцію. За словами Андрія Білого, вони ледве справляються із замовленнями:

«95% продукції експортується за кордон. Ми не справляємось з тими замовленнями, які маємо на цей момент. Головне в Європі – мати гарну якість. Якщо ти будеш слідкувати за якістю, в тебе ніколи не буде проблем з продажами».

СОК «Дари Чернігівщини» відкритий до співпраці та готовий розширювати список своїх учасників, зокрема і з інших областей. Андрій Білий наголошує, що кооперація дозволить створити нові робочі місця на селі, що дасть можливість людям заробляти гроші на своїй землі.

Landlord раніше повідомляв про те, що на підтримку садівників і ягідників у Держбюджеті на 2020 рік передбачено 400 млн грн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі

Кооперативи        12 квітня 2022 14:50

Агрохолдинг Harvest Holding почав посівну

Кооперативи        11 квітня 2022 19:31

Астарта “переїжджає” на Кіпр