Новини / Технології     13 лютого 2020 16:03

7,5 МВт енергії з цукрових відходів: біогазовий комплекс на Черкащині вийшов на повну потужність

Запуск біогазового комплексу в с. Селище на 7,5 МВт пройшов успішно, і він вже вийшов на заплановану потужність. Комплекс має найсучасніше німецьке обладнання очищення газу від сірки.

Про успішний старт роботи біогазового комплексу, який працює на цукрових відходах, повідомила у Фейсбуку компанія «Зорг Біогаз», яка займалася його будівництвом.

Електроенергія поставляється в мережу за зеленим тарифом. Держава платить 14,8 євроцента за кВт*год.

Для роботи комплексу у реакторах використовують мікроелементи, оскільки цукровий жом не містить всього того, що необхідно для бактерій, які «запускають» процес.

Комплекс обладнаний сучасною біогазовою лабораторією, яка дозволяє операторам  контролювати роботу реактору та розрахувати оптимальну норму завантаження сировини.

 «Що особливо приємно і є предметом гордості, так це те, що українська станція перевершила по технічному оснащенню навіть знамениту станцію на цукровому заводі в м. Анклам (Німеччина). На станції в Анклам немає можливості вантажити брудну сировину, тоді як станція в Селищі обладнана завантажувачем з камінняуловлювачем», – прокоментував Сергій Підлубний, технічний директор ТОВ «Корсунь Еко Енерго».

Читайте: Біогазовий комплекс на Вінниччині може забезпечити електрикою 35 тисяч сімей

У компанії «Зорг Біогаз» запевняють, що  біогазовий комплекс в с. Селище є більш досконалим за будь-який інший в Україні, бо має найкраще очищення газу від сірки. Усе обладнання комплексу – німецьке і надійне.

Як раніше повідомляв Landlord, на Вінниччині Юзефо-Миколаївська АПК запустила в дію першу чергу біогазового комплексу потужністю 3,2 мВт.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також