Новини / Політика     14 червня 2019 07:06

60 тракторів заблокують трасу М-14: фермери Миколаївщини виходять на акцію протесту

Фермери Миколаївського району, не отримавши відповіді від влади на свої численні заяви щодо незаконних дій депутата облради, вдаються до акції протесту. 21 червня вони збираються перекривати трасу М-14 біля селища Весняного, використавши для цього 40–60 одиниць сільгосптехніки.

Про це повідомляє Seeds.

Аграрії Миколаївського району неодноразово зверталися до влади з проханням допомогти у боротьбі з незаконними діями депутата облради Ігоря Івануни.

Зокрема 7 червня представники громадського об’єднання «Агро-Сила» звернулися в комісію з питань промислової політики і підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури. Проте відгуку від чиновників так і не отримали.

Читайте: В Україні за 7 років кількість фермерів зменшилася на 10 тис. – Ярослав Гадзало

Отже, аграрії прийняли рішення провести 21 червня акцію, перекривши технікою трасу М-14 біля селища Весняного. Для проведення акції вони подали необхідні заяви до районної поліції, Веснянського ОТГ і голови райдержадміністрації.

«Фермери приженуть туди техніку, але поки без причіпного, щоб не створювати аварійної ситуації. Погоджуються пригнати 40–60 одиниць техніки. Кожне господарство приганятиме 2–3 трактори», – розповів керівник фермерського господарства «Волошка» Євген Гаршин.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Індії пройшла чергова хвиля фермерських протестів. На вулиці вийшло 50 тис. учасників. Вимагають покращити систему зрошення та поливу в уражених посухою штатах і компенсувати втрати збитки через низькі ціни та високу інфляцію.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також