Новини    21 квітня 2022 17:44

400 підприємств переїхали із зони бойових дій у західні області. Половина з них вже працюють – ФДМУ

Підприємства, які релокуються, намагаються забрати весь персонал, який у них є з сім’ями. Також є досвід релокаціі не тільки бізнесу, а й тварин.

Станом на сьогодні в Україні кількість релокованих підприємств становить близько 400, при цьому майже 50% з них працює. Про це заявила виконувачка обов’язків голови Фонду держмайна Ольга Батова, повідомляє AgroPolit.

За даними ФДМУ, Мінекономіки разом з ВЦА опрацювали 1,5 тисячі заявок.

“Найперше обрали ті регіони, які на сьогодні є найбезпечнішими — захід України. Але те підприємство, яке хоче релокуватися, має право вказати ту область, куди воно хотіло, і вже кожна ВЦА і Мінекономіки дивиться на те, чи можливо цю заявку виконати саме за бажанням цього підприємства, яке релокується”, — зауважила Батова.

Ті підприємства, які релокуються, намагаються забрати весь персонал, який у них є з сім’ями. Також є досвід релокаціі не тільки бізнесу, а й тварин.

“У Рівненській області є іподром у державній власності, на якому релокують людей разом із сім’ями, з власниками. І там уже допомагають, у тому числі ОТГ облаштовує людей. Також вже релоковані будуть набирати людей на роботу на місці», — наголосила в.о. голови ФДМУ.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...