Новини     8 місяців тому

40 громад Хмельниччини отримають у власність майже 100 га сільгоспземель


Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру планує у 2018 році передати 39 об’єднаним територіальним громадам (ОТГ) Хмельницької області 95,8 тис. га земель сільськогосподарського призначення. Про це повідомляє Хмельницька ОДА.

Згідно повідомлення, вже підготовлено до передачі в комунальну власність 4 громадам 2 279,9 га земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Меморандуми про співпрацю між Держгеокадастром та об’єднаними територіальними громадами Хмельниччини було підписано 8 лютого.

Передача земель відбувається на виконання розпорядження Кабінету Міністрів від 31 січня 2018 року №60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад».

З 1 лютого в Україні почалася передача земель за межами населених пунктів у власність 660 об’єднаним громадам.

Передача таких ділянок в користування (виключно шляхом проведення аукціонів) або у власність буде здійснюватися тільки за погодженням з (ОТГ) і після прийняття ними рішення відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

За даними Міністерства аграрної політики і продовольства, мова йде про 760 тис. га. Очікується, що процедура передачі сільгоспземель об’єднаним територіальним громадам буде завершена до грудня 2018 року.

Отримуйте щоранку на пошту свіжі новини та найцікавіше чтиво!Читайте також

Вас зацікавить