Новини / Рослинництво     03 липня 2019 10:15

4 млн га сільгоспугідь у США не дадуть урожаю – найгірший показник за останні роки

Розмір сільськогосподарських площ, на яких американські фермери не зможуть виростити в цьому сезоні урожай унаслідок вологих погодних умов, ймовірно, перевищуватиме 10 млн акрів (4 млн га) – цифра, найбільша за останні роки.

Про це повідомляє The Fence Post.

У різні роки обсяг незасіяних площ у США коливався від 2 до 10 млн акрів. Цього року, як заявив секретар USDA Білл Норті, показник перевищить попередній діапазон.

Читайте: Чого чекають від кукурудзи американські фермери – моніторинг полів від Карен Браун

Як зазначає на своїй сторінці у Twitter відомий американський оглядач агроринку Карен Браун, найбільший показник незасіяних площ у США становив 9,62 млн акрів (3,84 млн га) – у 2011 р., причому 47% цих угідь розташовувалися в Північній Дакоті, ще 13% – у Південній Дакоті.

Другим у цьому антирейтингу вийшов 2013 рік, коли американські фермери не змогли засіяти 8,3 млн акрів (3,32 млн га), з них 34% – у Північній Дакоті, 11% – у Міннесоті.

Міністерство сільського господарства США (USDA) вже розглянуло позови від фермерів на понад $151 млн з приводу збитків, які вони несуть унаслідок перешкод у проведенні посівної кампанії. Очікується, що загальні претензії сягатимуть понад $1 млрд.

Landlord раніше повідомляв про те, що наприкінці червня у США зійшло лише 71% сої. Стан посівів – найгірший за 27 років.

Фото: зі сторінки у Twitter Карен Браун

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також