Новини / Рослинництво     30 вересня 2019 13:17

36 тис. тонн кукурудзи за сезон: нові потужності насіннєвого заводу Зоря

Укрлендфармінг здійснив модернізацію свого насіннєвого заводу «Зоря», що зробило компанію незалежною від імпорту насіннєвого матеріалу. Отримавши новітнє німецьке обладнання, підприємство стало єдиним заводом в Україні, що може прийняти та просушити 36 тис. т кукурудзи за сезон.

Про це повідомляє oboz.tv.

Закритий цикл виробництва насіння кукурудзи в Україні має агрохолдинг «Укрлендфармінг», який щороку на власних площах сіє близько 1500 га ділянок гібридизації кукурудзи. Зібране насіння використовується як для власного господарства, так і для потреб інших компаній.

Читайте: Страсті за землею: Милованов і Дикун посварилися в прямому ефірі

Насіннєвий завод у селі Зоря Рівненської області нещодавно відсвяткував 30-річний ювілей. Сьогодні, після модернізації, цей об’єкт має стратегічне значення для аграріїв України, які стали практично незалежними від імпортного насіннєвого матеріалу.

«Ми обладнані двома паралельними лініями – це одна з наших переваг, – розповідає Володимир Данілевський, директор заводу «Зоря». – Ми можемо доопрацьовувати два гібриди з різних регіонів України. Наші потужності – по 400 тонн за зміну кожна лінія. Таким чином ми можемо прийняти 800 тонн вологого качана на добу».

Після модернізації підприємство працює на німецькому обладнанні.  Це єдиний завод в Україні, що може прийняти та просушити 36 тисяч тонн сирих початків кукурудзи за сезон. Ще одна перевага – склади готової продукції, загальною площею понад 5 тис. м2, і зерносховища, які дозволяють забезпечити безперебійний процес доробки насіння.

Landlord раніше повідомляв про те, що ІТ-рішення та високі зарплати зупинили крадіжки в Укрлендфармінг.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також