Новини / Аналітика     28 серпня 2019 16:13

317,7 млн т: урожай зернових у ЄС перевищить середній показник за 5 років

Згідно з прогнозами, у 2019–2020 маркетинговому році виробництво зернових в Європейському Союзі очікується на рівні 317,7 млн т, що на 23,3 млн т більше, ніж минулого року, та перевищує середні обсяги врожаю за останні 5 років.

Зростання виробництва прогнозують для всіх зернових культур. Зокрема суттєво зросте урожай пшениці, фуражу та ячменю. Основний чинник, який впливає на збільшення отриманого урожаю, – це розширення посівних площ. При цьому експерти зазначають, що на повторення торішнього рекорду з урожайності кукурудзи в Європі розраховувати не варто.

Читайте: Технології, препарати та результат: яку квітку отримали учасники проекту Рентабельність соняшника

Щодо врожаю пшениці, в Україні також очікується його суттєве зростання – до 26,5 млн т, що не лише перевищить урожай 2018–2019 МР, а й середній п’ятирічний показник. Аналітики вбачають причину у сприятливих погодних умовах для виробництва зернових в Україні в цьому сезоні.

Як повідомляв Landlord, ФАО прогнозує у 2019 році збільшення глобального виробництва зернових на 2,7% порівняно з минулорічним показником. Таким чином, у світі очікують нового рекордного врожаю зернових культур – 2,72 млрд т.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також