Новини / Ринок землі     19 листопада 2019 09:56

213 тис. га в одні руки – забагато: Зеленський доручив Лещенку знайти компроміс

Уповноважений президента із земельних питань Роман Лещенко заявив, що Володимир Зеленський дав йому доручення опрацювати питання граничної концентрації сільгоспземлі в одних руках з депутатами, профільними асоціаціями, власниками паїв та органами місцевого самоврядування.

Про це повідомляє Економічна правда.

Одним із найбільш дискусійних питань щодо законопроєкту про обіг земель в Україні залишається питання концентрації сільгоспугідь в одних руках.

«213 тис. га в одні руки не сприймається суспільством, це занадто великі обсяги, і це, безумовно, ми переглядатимемо. Але питання того, в якому форматі, які критерії, чи будуть це якісь відсоткові, 0,5%, припустимо, або 0,3%, або це буде зафіксовано в гектарах, що не більше ніж стільки-то», – розповів Роман Лещенко.

Читайте: У Києві безкоштовно роздають землю. Навіть іноземцям ФОТО

Уповноважений президента із земельних питань має зібрати думки з цього приводу від представників профільних асоціацій, власників паїв, органів державної влади і місцевого самоврядування, обговорити їх з народними депутатами та знайти компроміс до розгляду проєкту закону в другому читанні.

Landlord раніше повідомляв про те, що ухвалений у першому читанні законопроєкт №2178-10 щодо обігу земель в Україні до другого читання буде кардинально доопрацьований. Уповноважений президента України із земельних питань Роман Лещенко розповів, що саме має бути змінено.

Читайте також