Новини / Рослинництво     16 січня 2019 11:11

2 рекорди Нібулону: скільки зібрали соняшнику та яка врожайність кукурудзи

Одна з провідних агрокомпаній України «Нібулон» відзвітувала про рекордні обсяги врожаю соняшнику та велику врожайність кукурудзи. Так, за минулий рік вдалося зібрати 50 тис. тонн соняшника, а з одного гектара кукурудзи отримати 87,6 ц.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Представники агровиробника відзначили, що рекордних показників вдалося досягти не лише на півночі країни, а й у південних посушливих регіонах. Останні традиційно вважалися не надто сприятливими для вирощування кукурудзи.

«Порівняно з 2017-м, обсяги виробництва сільськогосподарської продукції  збільшилися на 20 %. Торік вони становили майже 335 тис. тонн. Це один з кращих результатів за всі роки господарювання», – заявив Костянтин Хмельницький, заступник генерального директора з сільськогосподарського виробництва компанії.

Читайте: Нібулон будує 140-метрового конкурента перевантажувальному крану Святий Миколай

Рекорд зі збору соняшника встановили філії компанії в Сумській області – «Присеймівська». Тут зібрали 32,5 ц з одного гектара. За нею найбільше соняшника вдалося зібрати на Хмельниччині у філії «Кам’янець-Подільський» – 28,7 ц з гектара.

Найбільшої врожайності кукурудзи досягли у Вінницькій та Житомирській областях. Філія «Хмільник» видала 118,3 ц на гектар, а філія «Романівська» – 110,3 ц/га.

Як раніше повідомляв Landlord, самохідний плавучий кран компанії Нібулон “Святий Миколай” за 5 років роботи перевантажив у морі 7 млн тонн сільгосппродукції. Агрегат допомагає довантажувати потужні морські судна. За добу кран може перевантажити 20 тис. тонн. Це найбільший кран в Україні, що працює на плаву.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також