Новини / Техніка     26 червня 2019 21:45

167 км/год: JCB побив світовий рекорд швидкості трактора

Цього монстра потужністю 1000 к.с. офіційно визнано найшвидшим трактором у світі. Днями пілот Гай Мартін на дизелі британської машинобудівельної компанії JCB встановив новий світовий рекорд швидкості трактора, розігнавши його до 166,72 км/год.

Про це повідомляє ресурс roadandtrack.com.

У 2018 році Стіг – анонімний пілот, учасник шоу Top Gear – встановив світовий рекорд, проїхавши на тракторі, який називався Track-tor з максимальною швидкістю 87,2 миль/год (140,3 км/год). Цими днями, тобто трохи більше як через рік, встановлений ним рекорд  побив легендарний гонщик Гай Мартін, розігнавши трактор JCB до швидкості 103,6 миль/год (166,72 км/год).

Читайте: Як вирощують мелітопольську черешню: за 3 роки компанія інвестувала у свій розвиток 20 млн грн

Швидкісний трактор виготовлено на основі моделі JCB 4000 із серії Fastrac, з якої зняли всі важкі деталі, щоб зменшити масу. Об’єм двигуна – 7,2 л, потужність становить 1000 к.с.

Гай Мартін за кермом трактора виконав дві пробіжки в протилежних напрямках на аеродромі Elvington поблизу Йорка (Велика Британія).

Landlord раніше повідомляв про те, що любителі з Німеччини провели ремонт VW Polo, у результаті якого автомобіль отримав тракторні шини, руль та відповідні вихлопні гази. Тепер легкове авто їздить полем не гірше за трактор.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також