Новини / Інвестиції     05 квітня 2020 10:50

100 тис. грн допомоги: Сингента приєдналася до боротьби з коронавірусом

Компанія Сингента, яка є членом Центру «Розвиток КСВ», долучилась до спецпроєкту «COVID-19: бізнес для громад». Швейцарський агрогігант надав матеріальну допомогу для закупівлі бензину Департаменту охорони здоров’я Київської області, у яких у підпорядкуванні знаходиться 14 інфекційних лікарень.

Також компанія надала допомогу в розмірі 100 тис. гривень фонду «Крона» на закупівлю засобів індивідуального захисту для Київської та Івано-Франківської області. Генеральний директор компанії Сингента Україна П’єр Кохадон та директор бізнес-підрозділу насіння компанії Сингента Україна Сергій Клішин розповіли більше про діяльність компанії.

На чому має бути сфокусована соціальна відповідальність компаній сьогодні?

П’єр Кохадон:

Наші принципи і цінності зумовлюють позицію компанії як такої, що змінює уявлення людей про сільське господарство і покращує якість життя. Тому напрямок корпоративної соціальної відповідальності є одним із ключових у діяльності компанії. В часи, коли країна постає перед новими викликами, важливо залишатися спокійними та зосередженими.

Ми розуміємо, що деякі проєкти необхідно поставити на паузу або перевести в онлайн режим, наприклад, це стосується освітніх ініціатив компанії направлених на розвиток аграрноїмолоді. Але водночас, ми знаємо, що наш бізнес є життєво важливим для всієї країни, так як аграріям необхідно продовжити свою роботу, щоб забезпечити населення продуктами харчування. Саме тому, у фокусі залишаються наші співробітники та їх сім’ї. Їхня безпека та здоров’я, на сьогодні, є нашим головним пріоритетом.

Читайте: ПроДобро: застрахуй посіви — допоможи дітям

 Які ще кроки планує компанія?

Сергій Клішин:

Ми слідкуємо за ситуацією і намагаємося реагувати відповідно до наших можливостей. Наразі наша команда активно розробляє план дій та допомоги, яка саме зараз потрібна нашому суспільству.

Які виклики стоять для бізнесу?

П’єр Кохадон:

Сингента Україна – одна з провідних агрохімічних компаній світу, метою якої є продовольча безпека населення в усіх країнах. А для України, як відомо, сільське господарство є одним із ключових рушіїв національної економіки. І ніякі політичні баталії чи світові епідемії не можуть відтермінувати прихід весни і старт посівної кампанії

Сергій Клішин:

Незважаючи на реалії сьогодення, всі підрозділи Сингента Україна продовжують працювати й оперативно надавати українським сільгоспвиробникам необхідні консультації, продукти та послуги для забезпечення посівної кампанії

Водночас ми розуміємо всю важливість запроваджених карантинних заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, адже найцінніше – це людське здоров’я і життя. З огляду на це було вжито всіх рекомендованих МОЗ та ВООЗ заходів безпеки на всіх без виключення об’єктах Сингента Україна, оскільки багато наших працівників мають роз’їзний характер роботи, до того ж частину бізнес-процесів переведено в онлайн-режим.

Як ця криза вплине на соціальну відповідальність компаній?

П’єр Кохадон:

Ми впевнені, що всі напрями, якими компанія зараз займається, залишаться у неї в пріоритеті. Можливо змістяться акценти у партнерських проектах, так як ми маємо бути гнучкими і реагувати на запити суспільства.

Сергій Клішин:

Маємо надію, що криза не триватиме довго, а бізнес все так же буде допомагати суспільству та громадам ставати кращими та розвиватися.

Джерело: Facebook

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про програму МетеоЗахист від Сингента, яка дозволяє фермерам захистити свої врожаї.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також