Агролайф    12 лютого 2021 17:59

Влада Іспанії хоче заборонити фермерам захищати худобу від вовків

Тваринники в Іспанії всерйоз стурбовані спробою оголосити іберійського вовка охоронюваним видом і заявляють, що самі вже «знаходяться під загрозою зникнення».

Фермери в Іспанії не матимуть права стріляти у вовків через повсюдну заборону полювання на цей вид тварин у країні. Вони вважають, що це призведе до більшої кількості нападів на домашню худобу. Про це повідомляє агентство Reuters.

У країні, яка вже звикла до гарячих дебатів з приводу бою биків, міністерство навколишнього середовища постановило, що захист вовків на півдні буде поширюватися на північ від річки Дору. Міністерство підкреслило культурне і наукове значення цього виду та його значення для підтримки екосистем. Іспанія є домом для приблизно 1500-2000 іберійських вовків, із яких 90% мешкають у північному регіоні Кастилія-і-Леон, а, також провінціях Астурія та Галісія.

Але сільськогосподарський союз UPA заявив, що зафіксоване зростання популяції вовків привело до зростання кількості нападів на велику рогату худобу, і звинуватив міністра навколишнього середовища Терезу Ріберу в ігноруванні потреб фермерів.

«Це ми, тваринники, знаходимося під загрозою зникнення», – йдеться в заяві сільськогосподарського союзу.

ЧитайтеСвиня майбутнього: фахівці Данії покращують свинячу генетику на 25%

Фермери і захисники навколишнього середовища неодноразово конфліктували через кампанії із підтримки популяцій хижаків, таких як бурий ведмідь та іберійська рись, особливо на гористій півночі Іспанії, де випасаються великі стада овець.

При цьому група охорони природи «Екологи в дії», в свою чергу, високо оцінила нові заходи захисту і закликала владу працювати з фермерами над способами захисту худоби, не завдаючи шкоди вовкам.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що у Нижній Саксонії фермери вимагають права на відстріл вовків.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...