Агролайф    27 січня 2021 17:58

У Франції законодавчо захистили право півнів кукурікати

Французькі парламентарі затвердили закон про захист шумів і запахів сільської місцевості, як «сенсорної спадщини»

Парламент Франції затвердив закон про захист шумів і запахів сільської місцевості. Тепер законодавчо затверджено, що кукурікання півнів і запахи тварин, є «сенсорною спадщиною» сільської місцевості Франції, котра юридично захищена від спроб придушити повсякденні аспекти сільського життя від прибулих, які шукають тиші та спокою, повідомляє the Guardian.

Французькі сенатори остаточно схвалили закон, запропонований унаслідок кількох гучних конфліктів між жителями села та відпочиваючими, або нещодавно прибулими.

«Життя в сільській місцевості означає прийняття деяких неприємностей», – заявив депутатам урядовий міністр Жоель Жиро.

Коров’ячі дзвони (і коров’ячий послід), дзвірінкання коника та галасливі трактори рано-вранці також стали вважаються частиною природної спадщини Франції, яка буде кодифікована в її екологічному законодавстві.

Читайте: Віктор Грищук: аграрії чекають на роз’яснення щодо відкриття ринку землі

«Це надсилає сильний сигнал і буде корисним інструментом для місцевих чиновників, коли вони виконують свої освітні та посередницькі обов’язки», – заявив сенатор П’єр-Антуан Леві, який виступав доповідачем законопроєкту.

Нагадаємо, що одним з приводів для закону став відомий випадок, коли скандальний півень на ім’я Моріс, зокрема, вийшов у заголовки медіа у 2019 році після того, як суд на заході Франції відхилив пропозицію сусідів власників птиці примусити його замовкнути.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те,що у Нижній Саксонії фермери вимагають права на відстріл вовків.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...