Агролайф    22 серпня 2019 15:10

Табун свиней тримає в страху село на Полтавщині

Близько ста свиней, випущених недбайливим господарем, гуртуються та ночами нападають на городи, поля, і навіть людей.

Про свинячу облогу на Полтавщині, у селі Кізлівка, розповідає сюжет 1+1. Селяни скаржаться, що не сплять ночами – заважають свині, які гасають селом, нищать їхні городи, та навіть нападають на людей, бо здичавіли.

– Вийшов, а їх тут стоїть 12 штук. І такі лошаки, як лосі! І я сам пішов на них вночі, у трусах. Один на мене кинувся, але пробіг повз і побіг на город, – розповідає мешканець села Микола Борсук.

Щоб втамувати спрагу, свині підрили водонапірну вежу, там і купаються у калюжах.

Хто випустив свиней – достеменно невідомо: селяни вказують на господаря свиней, який занехаяв свиней і не хотів платити за оренду сараю, а невдовзі будівля спорожніла. Але той каже: свиней не випускав, до того ж, сам поніс збитки.

За законом селяни не можуть відловити тварин, а власник робити це відмовляється, доки йому не повернуть сарай. У Держпродспоживслужбі порадили для відлову свиней створити комунальне підприємство, яке облаштує їм місце та годівлю на час карантинного збереження (понад 30 днів). Але в сільській громаді  немає на це коштів.

Читайте: Свині як люди – 5 відеопідтверджень

Держпродспоживслужба позивається до фермера в суді, аби заборонити йому проводити сільськогосподарську діяльність. Проте на відлов свиней це ніяк не вплине.

Як повідомляв раніше Landlord, у Миргороді на полі переляканий кабан травмував людей та подряпав авто.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...