Агролайф / Відпочинок     18 лютого 2019 11:20

Секрети довголіття від експерта anti-age медицини

«Як дотримуватися здорового способу життя?» — одвічне запитання. Приймати відповідні поради варто від професіоналів. Landlord так і вчинив: про те, як зробити організм здоровим, та про секрети довголіття нам розповів головний лікар комплексу Edem Resort Medical & SPA, кандидат медичних наук, академік Європейської академії природничих наук, міжнародний експерт з питань anti-age медицини Олексій Башкірцев.

Джерело молодості 

Я знайомий з медициною 25 років. За цей час я зрозумів головний постулат: досвід та бажання щось змінити — це рушії розвитку. Досвід став моїм вчителем, наставником і найголовнішим критиком, а бажання — мотиватором.

Майже два роки ми з командою практикуємо anti-age медицину у Центрі відновлення здоров’я Edem Resort. На початку шляху ми мали знання, практику та мету — зробити гостя здоровим. Підтримували його фанатичне бажання вести правильний спосіб життя, але ми спіткнулися — це був кінцевий пункт, а потрібно було знайти початок.

Адже тіло — взаємопов’язана система, яка має свої механізми. Ми ж повинні навчитися керувати нею.

Я задумався: з чого насправді складається догляд за собою? Є десятки ресурсів. Google, подруга, косметолог чи колега стають нашими лікарями. Але немає системи, цілісності.

Тому я вирішив створити команду, яка буде головним поводирем на шляху до фізичної та духовної гармонії. Об’єднав знання, інновації та практику й отримав результат — піраміду довголіття, бізнес-план для реалізації здорового та щасливого життя.

Шість сходинок 

Перша сходинка — етап усвідомлення. Послухайте своє тіло, думки. Запитайте: чи живу я в гармонії, чи розумію себе? Збалансуйте думки, стабілізуйте психіку. Таким чином ви збудуєте фундамент для свого вдосконалення.

                                            Піраміда довголіття

Наступне — аудит здоров’я. Дізнайтеся особливості організму. Проведіть детальне обстеження тіла у фахівців. Вони складуть ваш генетичний паспорт — оцінять теперішній стан органів, їх взаємодію. Завдяки цьому ви навчитеся читати свій організм — і він скаже, у якому векторі потрібно рухатися, які хвороби потрібно вилікувати і що робити, аби не допустити майбутніх дисонансів.

Ви познайомилися зі своїм тілом. Тепер знаєте його характер, слабкі сторони. І отримали завдання, тому наступний крок — їх вирішення, або health management. Позбудьтеся причини, а не симптомів. Команда лікарів допоможе вилікувати хвороби, налагодити роботу органів та систем, стратифікувати ризики розвитку захворювань.

Ви наблизилися до своєї мети. Очистили тіло і розум від руйнівників вашого щастя. Багато хто думає, що шлях на цьому закінчується. Тому збивається і починає усе спочатку. Ця сходинка знайомить зі здоровим способом життя. З неї не варто починати, сюди потрібно дійти. Ви вдосконалюєтеся завдяки спорту, харчуванню, правильному розкладу дня та здоровому сну. Тут не існує універсального правила здоров’я. Ви унікальні, тому й підхід повинен бути індивідуальним.

Ще один крок — і вершина майже тут. Ви навчилися піклуватися про своє здоров’я. Ведете щоденний діалог з тілом та розумом. Але це не привід зупинятися. Це можливість іти вперед. Інновації — новий об’єкт пізнання. Медицина антистаріння створює щораз ефективніші методики і робить нові відкриття. Ви глибше усвідомлюєте своє тіло, шукаєте причини та пояснення завдяки новітнім технологіям. Відкриваєте нові ресурси, щоб уповільнити біологічний годинник.

50% свого робочого часу я присвячую інноваціям у сфері штучного інтелекту, створення Big Data, входжу до наглядових рад топових винахідників у сфері ІТ-технологій.

Вершину бачать не всі, але ті, хто дійшов, розуміють її ціну. Щастя — ваша внутрішня гармонія між фізичним та духовним здоров’ям. Щастя — це призупинення старіння, це довголіття, постійне бажання розвиватися. Щастя — відчувати сили та натхнення творити. Бо, коли стоїш на вершині, усе здається можливим.

 

Отримуйте щоранку на пошту свіжі новини та найцікавіше чтиво!

22 години тому

ТОП-5 катаклізмів: нашестя проти врожаїв

Глобальні кліматичні зміни досягли й України. "Житниця Європи" все ще ставить рекорди врожайності. Але самих лише знаменитих чорноземів для успіху стає замало. Виклик фермерам кинула сама природа.

Метеозахист   

24 травня 2019 11:32

Георге Ніцю: З відповідною технологією можливо все, навіть вирощувати гарні врожаї в несприятливих умовах

Румунський фермер Георге Ніцю вже понад 26 років працює в аграрному секторі й, незважаючи на важку працю, не бачить себе в іншій галузі. У 2001 році він заснував агрокомпанію SC OPT – MP SRL. Георге працює на 768 га землі, більша частка якої належить йому.

Як живе іноземний фермер   

24 травня 2019 09:22

Зняття мораторію на землю: Світовий банк чекає рішення від Зеленського

Світовий банк вважає, що відкриття ринку землі в Україні може додати до зростання економіки держави 1–2% і розраховує, що нова українська влада візьме на себе зобов’язання щодо зняття мораторію на продаж землі сільгосппризначення.

Про це повідомляє Укрінформ.

Директор Світового банку з питань України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, виступаючи на прес-конференції сказала:

«Ми сподіваємося, що нова Адміністрація Президента та новий Президент візьмуть на себе зобов’язання щодо зняття мораторію на землю».

За словами Сату Кахконен, ціна на землю залежатиме насамперед від свободи дій на ринку. Тобто, чим вільніший буде ринок продажу землі, тим вищою буде її вартість.

Читайте: Повне занурення аграріїв в цифрові технології: як охопити неосяжне?

За оцінками Світового банку, ВВП України у 2020 р. може прискоритися до 3,4%, а у 2021 р. – до 3,8% за трьох умов:

  • зняття мораторію на землю,
  • продаж державної частки в банківській сфері приватним структурам
  • послідовна боротьба з корупцією.

Landlord раніше повідомляв про те, що команда Володимира Зеленського виступає за скасування мораторію на продаж сільгоспземель.

Політика   

23 травня 2019 10:47

Страшенна злива перетворила поля під Кременчуком на болота ФОТО

Постраждали посіви елітної пшениці, соняшника та кукурудзи на 10-15% площ у ПСП «Дніпровські зорі». Керівник підприємства каже, що під час злив поля нагадували «гірські річки у Карпатах». Проте фермер сподівається, що більшу частину посівів вдасться врятувати.

Про наслідки шаленої зливи та граду у Кременчуцькому районі написав на своїй сторінці у Facebook Володимир Сіора, заступник директора, головний агроном у приватному сільськогосподарському підприємстві «Дніпровські зорі». Він розмістив фото того, що наробила стихія в його господарстві. Злива розігралася якраз на свято Миколи Чудотворця, 22 травня. Фермер жартує, що то так привітав святий і не втрачає оптимізму.

«Чудотворець сьогодні з привітаннями також не забарився. Привітав з самого ранку зливою та градом. В 10.20 продовжує вітати дощем. Чи на цьому закінчиться? Чи будемо такі вітання приймати весь день? А може це на врожай? Найкращі, елітні посіви пшениці вже положило на землю. Овочам досталось сповна. Та всерівно вдячні, що хоч все не знищило….. Зробили вихідний і насолоджуємося погодніми умовами,» – пише Володимир Сіора.

Сьогодні Landlord зв’язався із головним агрономом ПСП «Дніпровські зорі» та розпитав про наслідки стихії на полях.

Володимира Сіора каже, що такої потужної зливи не бачив років 15. Найбільше постраждали посіви кукурудзи та соняшника у низинах. На сьогодні  соняшник і досі стоїть  у воді. Дісталося й елітній пшениці, і людським городам.

– Учора я повертався о 12 годині з Кременчука, то потоки на полях були такі, як ото гірські річки в Карпатах. Там, де були схили та гирла старих річок, посіви кукурудзи просто змило, вона ж невелика була. На пагорбах кукурудза жива. Вимило незначні площі кукурудзи та соняшника. Насівати заново ніхто не буде. Пшениця на гірших по родючості ґрунтах вистояла, бо в неї колос був не дуже великий, вона легша. Її трішки намочило, градом побило, але вона вистояла. А насіннєві ділянки, де заводили елітний матеріал, нові сорти, де було краще живлення, догляд  – пшениця нахилилася та лягла на землю. Вона вже не підніметься. Але на останньому «колінці» сам колосок може піднятися вгору. Тому, якщо будуть сонячні дні, колос ще підніметься вгору, і, сподіваюсь, нам ще вдасться зібрати зерно. Звісно, врожаю хорошого не буде.

Читайте: На Житомирщині смерч знищив теплиці і 100 га лісу

Фермер каже, що елітну пшеницю сіяли із запасом, тому сподівається, що на насіння вирощеної елітної пшениці все ж вистачить. Він додає, що пшениця витримує затоплення 3-4 дні, і якщо за цей час зійде вода, то можна буде зібрати який не є урожай.

Усього у ПСП «Дніпровські зорі» 1050 га землі під посівами, затоплено 10-15 площ.  Доведеться рихлити 700-800 га площ – а це додаткові витрати для підприємства. Головний агроном каже, що під час цього внесуть додатково й азотні добрива. Попри те, що наробила негода, він сподівається, що волога дасть розвиток пізнім культурам.

– Спочатку ми були розстроєні, але зібралися, подивилися – траплялося  гірше. Тому налаштовані оптимістично, – каже Володимир Сіора.

Як повідомляв раніше Landlord, на початку травня зливи частково змили посіви соняшника і кукурудзи на заході України.

Клімат   

22 травня 2019 11:53

Як Україні збільшити агровиробництво: три ключові умови

Для того щоб українські аграрії могли наростити обсяги виробництва, вони мають приділити основну увагу зростанню якості вирощеного зерна, зниженню собівартості продукції та розвитку інфраструктури. Так вважає керівник аграрного напрямку «Епіцентру К» Василь Мороз.

Про це повідомляє Економічна правда.

Україна – одна з небагатьох країн світу, які ще мають можливість нарощувати агровиробництво та збільшувати експортний потенціал. Для інтенсивного розвитку сільськогосподарського сектора країни аграрії мають контролювати кілька ключових чинників.

Перший: валовий збір та якість вирощеного зерна

Щоб забезпечити належне виконання цієї умови, слід чітко дотримуватися агротехнологій та строків проведення сільгоспробіт.

Читайте: Фермери Черкащини втратили 60% урожаю абрикосів

«Від того, яким чином аграрії розподілятимуть площі між різними культурами напередодні сівби та скільки «центнерів на гектар» закладатимуть у плани показників врожайності, залежить дуже багато», – вважає Василь Мороз.

Другий: собівартість продукції

Щоб підвищувати ефективність виробництва і якість майбутнього врожаю, в компаніях використовують сучасні технології та вводять нові елементи з догляду за посівами озимих та ярих культур. При цьому слід аналізувати, як ці нововведення впливають на собівартість вирощуваної продукції.

За допомогою комплексного підходу їх слід оптимізувати, щоб у результаті зменшити собівартість продукції та збільшити прибуток із кожного оброблюваного гектара.

Один зі шляхів – використання більш рентабельних культур та сортів

За словами Василя Мороза, в посівах більшості українських компаній частка високоолеїнового соняшнику становить 5%, тоді як у Франції – 63-65%.

«Епіцентр К» у 2019 році вирішив змінити тактику: у цьому сезоні 62% від загальної площі під соняшником компанія відводить під високоолеїнові мононасичені гібриди.

Керівник пояснює, що таке рішення зумовлено зростанням ринкового попиту на високоолеїнове насіння серед підприємств кондитерської та фармацевтичної промисловості, «які готові сплачувати виробникам додаткову премію».

Третій: розвиток інфраструктури

Будівництво потужностей для промислового зберігання зерна та його якісної доробки стане внеском у запобігання ризикам на світовому ринку. Будівництво нових елеваторних комплексів поступово нівелюватиме високу залежність українських аграріїв від сезонного обвалу світових цін.

Landlord раніше повідомляв про те, що значне зміцнення гривні зумовлено низкою економічних чинників, одним із яких є рекордний експорт сільгосппродукції минулорічного врожаю.

Аналітика   

Показати ще