Агролайф / Відпочинок     18 лютого 2019 11:20

Секрети довголіття від експерта anti-age медицини

«Як дотримуватися здорового способу життя?» — одвічне запитання. Приймати відповідні поради варто від професіоналів. Landlord так і вчинив: про те, як зробити організм здоровим, та про секрети довголіття нам розповів головний лікар комплексу Edem Resort Medical & SPA, кандидат медичних наук, академік Європейської академії природничих наук, міжнародний експерт з питань anti-age медицини Олексій Башкірцев.

Джерело молодості 

Я знайомий з медициною 25 років. За цей час я зрозумів головний постулат: досвід та бажання щось змінити — це рушії розвитку. Досвід став моїм вчителем, наставником і найголовнішим критиком, а бажання — мотиватором.

Майже два роки ми з командою практикуємо anti-age медицину у Центрі відновлення здоров’я Edem Resort. На початку шляху ми мали знання, практику та мету — зробити гостя здоровим. Підтримували його фанатичне бажання вести правильний спосіб життя, але ми спіткнулися — це був кінцевий пункт, а потрібно було знайти початок.

Адже тіло — взаємопов’язана система, яка має свої механізми. Ми ж повинні навчитися керувати нею.

Я задумався: з чого насправді складається догляд за собою? Є десятки ресурсів. Google, подруга, косметолог чи колега стають нашими лікарями. Але немає системи, цілісності.

Тому я вирішив створити команду, яка буде головним поводирем на шляху до фізичної та духовної гармонії. Об’єднав знання, інновації та практику й отримав результат — піраміду довголіття, бізнес-план для реалізації здорового та щасливого життя.

Шість сходинок 

Перша сходинка — етап усвідомлення. Послухайте своє тіло, думки. Запитайте: чи живу я в гармонії, чи розумію себе? Збалансуйте думки, стабілізуйте психіку. Таким чином ви збудуєте фундамент для свого вдосконалення.

                                            Піраміда довголіття

Наступне — аудит здоров’я. Дізнайтеся особливості організму. Проведіть детальне обстеження тіла у фахівців. Вони складуть ваш генетичний паспорт — оцінять теперішній стан органів, їх взаємодію. Завдяки цьому ви навчитеся читати свій організм — і він скаже, у якому векторі потрібно рухатися, які хвороби потрібно вилікувати і що робити, аби не допустити майбутніх дисонансів.

Ви познайомилися зі своїм тілом. Тепер знаєте його характер, слабкі сторони. І отримали завдання, тому наступний крок — їх вирішення, або health management. Позбудьтеся причини, а не симптомів. Команда лікарів допоможе вилікувати хвороби, налагодити роботу органів та систем, стратифікувати ризики розвитку захворювань.

Ви наблизилися до своєї мети. Очистили тіло і розум від руйнівників вашого щастя. Багато хто думає, що шлях на цьому закінчується. Тому збивається і починає усе спочатку. Ця сходинка знайомить зі здоровим способом життя. З неї не варто починати, сюди потрібно дійти. Ви вдосконалюєтеся завдяки спорту, харчуванню, правильному розкладу дня та здоровому сну. Тут не існує універсального правила здоров’я. Ви унікальні, тому й підхід повинен бути індивідуальним.

Ще один крок — і вершина майже тут. Ви навчилися піклуватися про своє здоров’я. Ведете щоденний діалог з тілом та розумом. Але це не привід зупинятися. Це можливість іти вперед. Інновації — новий об’єкт пізнання. Медицина антистаріння створює щораз ефективніші методики і робить нові відкриття. Ви глибше усвідомлюєте своє тіло, шукаєте причини та пояснення завдяки новітнім технологіям. Відкриваєте нові ресурси, щоб уповільнити біологічний годинник.

50% свого робочого часу я присвячую інноваціям у сфері штучного інтелекту, створення Big Data, входжу до наглядових рад топових винахідників у сфері ІТ-технологій.

Вершину бачать не всі, але ті, хто дійшов, розуміють її ціну. Щастя — ваша внутрішня гармонія між фізичним та духовним здоров’ям. Щастя — це призупинення старіння, це довголіття, постійне бажання розвиватися. Щастя — відчувати сили та натхнення творити. Бо, коли стоїш на вершині, усе здається можливим.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також