Агролайф / Відпочинок     14 вересня 2019 09:48

Повне перезавантаження для аграрія: ідеальний відпочинок у Edem Resort

Однією із обов’язкових умов для повноцінного відновлення організму на рік є відвідування курорту з оздоровчими програмами. І унікальні можливості для цього є в Україні – в елітному комплексі Edem Resort Medical & SPA.

У Центрі відновлення здоров’я Edem Resort Medical & SPA програми створені спеціально для комплексного перезавантаження життєвих сил та поліпшення самопочуття.

«Піклуючись про свій організм, ви забезпечите довголіття, збережете здоров’я тіла та розуму, покращите самопочуття», – запевняє Олексій Башкірцев, міжнародний експерт у сфері anti-age медицини, кандидат медичних наук, член Європейської академії природничих наук, головний лікар Edem Resort Medical & SPA.

Програма «Відновлення — повний пансіон» триває сім днів. Її мета – поліпшити здоров’я через відновлення гармонії та духу. Програма комплексно поєднує бальнеологічні, апаратні, мануальні техніки, а також мінерало- та водолікування.

Читайте: Шляхетність і благодійність бізнесу: Клуб Віденського балу у Львові BelleEpoque

Як результат, гості Edem не просто підтримують, а й значно поліпшують і зміцнюють здоров’я, підвищують працездатність на найближчі роки, запобігають захворюванням. Програма «Релаксація» також триває сім днів. Вона поєднує процедури, які очищають та розслабляють тіло та розум. Велика увага приділяється якісному відпочинку, який пришвидшує відновлювальні процеси, позбавляє стресу та напруги.

А ще в Edem переконані, що гастрономічне задоволення — частина перезавантаження. Під час перебування в Edem Resort Medical & SPA можна скуштувати страви традиційної та нової української кухні з авторською інтерпретацією бренд-шефа Артура Туманяна.

Усі продукти з меню локальні та сезонні, це підкреслює смак і натуральність страв. А після продуктивного лікування можна зануритися у світ релаксу у SPA-центрі Edem Resort. Якість життя насамперед залежить від ставлення до самого себе через корисний відпочинок та дозвілля.

Landlord раніше повідомляв про те, як виглядатиме ідеальний відпочинок аграрія: 3 види подорожей та правильне харчування.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також