Агролайф    23 вересня 2019 17:22

Овочі-гіганти зламали ваги на конкурсі у Великій Британії

Садівники з усієї Великої Британії з’їхалися на конкурс Great Yorkshire Showground у Гаррогейт, щоб визначити, кому з них у цьому сезоні вдалося виростити найважчий гарбуз і найдовший огірок. Переможців визначали в 13 категоріях.

Про це повідомляє AgroXXI.

Гігантські пастернак, цибуля-порей, капуста, картопля, морква, ревінь, квасоля та інші овочі стали головними зірками конкурсу.

Читайте: Божевільна ідея німецького фермера або чому кури ходять по мосту ВІДЕО

Деяких із претендентів на перемогу доводилося укладати на ваги командами по чотири людини – настільки важкими були овочі. У розпал конкурсу захід виявився на межі зриву, оскільки при спробі визначити масу одного з овочів ваги зламалися. Але, на щастя, їм швидко знайшли заміну.

Безумовним переможцем у конкурсі на найважчий гарбуз став Річард Манн – він виростив овоч масою 291,7 кг.

Сімейна пара фермерів з Менсфілда відвезла додому відразу два призи – за найважчу моркву (3,8 кг) та буряк (17,8 кг): фото на початку матеріалу. А для транспортування гігантської капусти навіть довелося використовувати садову тачанку. Цей овоч масою 27,4 кг приніс перемогу фермеру Крейгу Пірсону.

Найдовший огірок (92 см) виростив Грем Барратт, а Пітер Глезбрук представив на конкурсі найважчий кабачок масою понад 65 кг.

Great Yorkshire Showground проводиться в Гаррогейті з 1995 року. Щорічно його відвідувачами стають близько 40 тис. людей.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Україні цього року найбільший кавун на Херсонщині має масу 31,8 кг, його виростили у ФГ «Фаворит» і представили на фестивалі кавунів «Український кавун – солодке диво» у Голій Пристані. Найбільший гарбуз важив понад 34 кг, диня – 6,8 кг.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...