Агролайф    23 жовтня 2020 18:05

Обнімашкі з коровами: інноваційний релакс на європейських фермах

Новий метод для зняття стресу з жартівливою назвою koe knuffelen набув неабиякої популярності у Нідерландах і включений в прас листи десятків ферм

Новий метод для зняття стресу стали широко практикувати в Нідерландах. Городяни не просто їдуть на природу, ліс або в село, вони цілеспрямовано відправляються на тваринницьку ферму для обіймів або, навіть, поцілунків з коровами у буквальному сенсі. Новий тренд навіть отримав свою назву, koe knuffelen, що дослівно можна перекласти, як «обнімашкі з коровою». Про це повідомляє ВВС.

Наразі, послугу koe knuffelen вже включено у прайс листи кількох десятків фермерських господарств країни. Тепле, велике тіло корови,  з її більш повільним, ніж у людини, серцебиттям, дозволяє заспокоїтися, розслабитися, відволіктися від турбот. В людському організмі починає вироблятися гормон окситоцин, який допомагає долати стрес. Нехай це не зовсім наукове пояснення, але бажаючих відпустити свої проблеми в обіймах з коровою знаходиться більш ніж достатньо.

Читайте: Агро — це круто! Цим треба жити, дихати та відчувати! — Ольга Іванченко

Цікаво, що для чотириногих трудівників релакс-салонів просто неба існують дуже жорсткі вимоги охорони праці – після обіймів з туристами коровам обов’язково дають відпочивати не менше двох-трьох годин.

Подібне перезавантаження для городян практикують не тільки в Нідерландах, але й у Швейцарії і Сполучених Штатах і не тільки з коровами. Так, на одній з ферм Сполучених Штатів, проводять йогу з козами. Килимки для занять йоги розкладають на галявині, по якій бродять чотириногі. Грайливі козенята іноді, навіть, застрибують верхи на йогів, хоча нікого з учасників це не бентежить – адже на що не підеш заради справжнього релаксу!

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, як екс-бомбардир «Баварії» Джоване Елбер став фермером.

Фото: den Branderhorst; In De Buurt

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...