Агролайф / ФОТО    14 грудня 2018 18:00

Лисиця-реготуха та білка-ґаздиня: тварини Фінляндії у об’єктиві відомого фотографа

Казкові фото диких та домашніх тварин робить фінляндський фотограф Оззі Сааріен. Косулі, білки, миші та борсуки безстрашно заглядають в камеру Оззі. Серед робіт - лисиця, що сміється, качка, яка закрила захід сонця та король лісу лось.

Свої чудові, іноді кумедні, фото Оззі Сааріен розміщує у своєму аккаунті в Instsgrsm.

Фотограф робить як дуже серйозні, так і кумедні знімки. Так, є фото білки, яка ніби знаходиться в супермаркеті. Підпис відповідний : “Милий, нам дійсно необхідно купити так багато горіхів?”. Лисиця на одній з робіт сміється. “Не впевнений – сміється чи позіхає”, – написав фотограф про тварину. Також на фото Оззі серйозний лось, що виглядає з-за кущів, лисиця, яка показує язик, сова, що вміє підморгувати.

Читайте: Замість пір’я – пух, і 5 пальців на лапці: кумедне відео про шовкових курей

Фінляндія найбагатіша в Європі країна на лісні ресурси. 76% її території – це ліси. У фінських лісах кожен може вільно гуляти та проводити час. Лісом можна пересуватися без перешкод на велосипеді чи верхи на коні. Основна вимога – не наносити шкоди. А от їздити на засобах з мотором (мопеди, авто, квадроцикли тощо) можна лише, маючи дозвіл від власника лісу. У фінських лісах живуть зайці, лиси, білки, видри, лосі тощо.

Раніше LANDLORD публікував найкраще фото хаскі 2018 року.

Фото: Ossi Saarinen

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...