Агролайф / Рослинництво     04 жовтня 2022 08:06

Коли садити озимий часник: правила рясного урожаю

Плід вимагає регулярного поливу

Часник дуже популярний не тільки завдяки своїм смаковим якостям, але і цілющим властивостям. Більше того, його легко вирощувати, тому кожен може насолоджуватися ним прямо з грядки. Поради для гарного врожаю часнику дали експерти сайту Gazeta.pl.

Озимі сорти часнику легко переносять морози, тому садити їх можна навіть пізньої осені. Найкращою датою стане жовтень і навіть початок листопада. Більш того, урожай, посаджений у цей період буде кращим і ряснішим, ніж весняний.

Як і коли садити озимий часник, щоб він виріс великим?

Для вирощування гарного урожаю слід вибирати сонячне місце, а ґрунт має бути вологим, бажано з перегноєм. Плід вимагає регулярного поливу, оскільки часник не переносить нестачі води. Припинити його зволоження слід за два тижні до запланованого збору врожаю. Також часник не любить таких “сусідів”, як цибуля та картопля.

Як правильно садити часник восени?

Для посадки важливо вибрати здорові і тверді головки, без пошкоджень або гниття. Перед посадкою треба перекопати землю глибоко, рядами на відстані 15 см один від одного. Великі зубчики часнику слід притискати вертикально на глибину близько 5-8 см, п’ятою вниз. Занадто глибока посадка може перешкоджати зростанню, а недостатнє занурення призвести до замерзання.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про три оригінальних та простих рецепти із гарбуза.

Олександра Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також