Агролайф    10 лютого 2019 17:16

Італійські фермери у відчаї виливають молоко на асфальт. Їхня остання надія – футболісти «Кальярі»

Сподіваючись привернути увагу громадськості до ситуації, що склалася у тваринництві Сардинії, місцеві фермери заблокували базу футбольного клубу «Кальярі», переконуючи гравців бойкотувати недільний матч на знак солідарності з виробниками овечого молока.

Про це повідомляє m.sports.ru.

Сьогодні ціни на овече молоко в Сардинії впали з 0,85 до 0,6 євро за літр, що пояснюють різким зменшенням вартості популярного сиру Pecorino Sardo, на виробництво якого йде мало не половина місцевого молока. Фермери вимагають підвищення ціни як мінімум до 0,7 євро за літр.

ЧитайтеУ Німеччині запровадили премію для фермерів за випас овець і кіз

Переговори з дистриб’юторами поки не принесли результатів, тому аграрії вийшли на вуличний протест. Вони зібралися біля входу на базу клубу «Кальярі» перед виїздом команди на недільний матч з «Міланом» і переконували футболістів бойкотувати гру, приєднавшись до протестів тваринників.

«Ми тут мирно, – пояснили команді фермери. – І хочемо, щоб ви приєдналися до нашої битви. Ми вимагаємо, щоб молоко оплачувалося за собівартістю, плюс щось повинно йти нам, адже треба ж якось жити».

У соцмережах з’явилося відео, на якому фермери показово виливають молоко з бідонів. Їхнє гасло: «Я краще виллю молоко, ніж продам за безцінь». Члени команди «Кальярі» на знак солідарності з аграріями Сардинії повторили цей жест протесту, зіштовхнувши бідон з молоком на землю.

Бойкоту матчу фермери не домоглися, але були задоволені, що клуб перейнявся їхніми проблемами.

Landlord раніше повідомляв про те, що польські фермери вийшли на нову акцію протесту. Серед головних вимог: посилення боротьби з АЧС, зменшення імпорту м’яса з України та захист вітчизняного виробника.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...