Агролайф    18 січня 2020 17:02

Їх краса ідеальна: фотопортрети кіз та овець вражають

Кози - як люди: фотограф відзняв портрети тварин з ферми. Для кіз та овець була спеціальна фотостудія.

Професійний фотограф зі США Кевін Хоран об’їздив пів світу і реалізував багато проєктів, а після 30 років насиченої творчої праці зняв чорно-білу студійну фотосесію кіз. На портретах звичайні тварини виглядають аристократичними, вишуканими, респектабельними. 

Читайте: Образи тварин, що стали витвором мистецтва: неймовірні картини художника Миколи Самокиша

Кевін Хоран упорядкував серію портретів у книжці “Кози і вівці: портрет ферми”. Видання отримало схвальну оцінку багатьох критиків.

У чому секрет успіху? Кевін Хоран знімав тварин так, як би він робив фотосесію для людей: приводив до студії, влаштовував світло, продумував правильні пози.

Та й моделями для нього були не випадкові тварини, а чотириногі жителі сусідньої ферми, які дуже полюбилися фотографу, коли він переїхав із метушливого Чікаго на тихий острів Уітбі. 

Як пише фотограф у передмові до видання, знайти спільну мову із незвичайними моделями було непросто. І взагалі, як знайти із ними спільну мову? У будь-якому разі фотографування відбувалося без примусу, в доброзичливій обстановці, – це найважливіша умова для того, аби моделі розкрили свою красу.

І, схоже, тварини відчували повагу до себе, як до моделей, адже на фото вони демонструють самоповагу, респектабельність, аристократизм. 

Деякі критики так і назвали роботи Кевіна Хорана “портретами сільських аристократів”. 

Сам же автор вважає, що намагався побачити індивідуальність тварин, а в їх очах заховано цілий світ.

Landlord раніше повідомляв про те, що гуманне ставлення до тварин стає трендом. Зокрема, McDonald’s відкрив ресторан для бджіл.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...