Агролайф / LOL     18 січня 2020 17:02

Їх краса ідеальна: фотопортрети кіз та овець вражають

Кози - як люди: фотограф відзняв портрети тварин з ферми. Для кіз та овець була спеціальна фотостудія.

Професійний фотограф зі США Кевін Хоран об’їздив пів світу і реалізував багато проєктів, а після 30 років насиченої творчої праці зняв чорно-білу студійну фотосесію кіз. На портретах звичайні тварини виглядають аристократичними, вишуканими, респектабельними. 

Читайте: Образи тварин, що стали витвором мистецтва: неймовірні картини художника Миколи Самокиша

Кевін Хоран упорядкував серію портретів у книжці “Кози і вівці: портрет ферми”. Видання отримало схвальну оцінку багатьох критиків.

У чому секрет успіху? Кевін Хоран знімав тварин так, як би він робив фотосесію для людей: приводив до студії, влаштовував світло, продумував правильні пози.

Та й моделями для нього були не випадкові тварини, а чотириногі жителі сусідньої ферми, які дуже полюбилися фотографу, коли він переїхав із метушливого Чікаго на тихий острів Уітбі. 

Як пише фотограф у передмові до видання, знайти спільну мову із незвичайними моделями було непросто. І взагалі, як знайти із ними спільну мову? У будь-якому разі фотографування відбувалося без примусу, в доброзичливій обстановці, – це найважливіша умова для того, аби моделі розкрили свою красу.

І, схоже, тварини відчували повагу до себе, як до моделей, адже на фото вони демонструють самоповагу, респектабельність, аристократизм. 

Деякі критики так і назвали роботи Кевіна Хорана “портретами сільських аристократів”. 

Сам же автор вважає, що намагався побачити індивідуальність тварин, а в їх очах заховано цілий світ.

Landlord раніше повідомляв про те, що гуманне ставлення до тварин стає трендом. Зокрема, McDonald’s відкрив ресторан для бджіл.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також