Агролайф    01 лютого 2019 18:42

Як розважаються фермери: канадський пупок і топ-5 версій фігури на полі

Канадці розгадують таємницю, яким чином автор намальованого на снігу гігантського ведмедя зміг зобразити пупок, не залишивши при цьому жодних слідів навколо. П’ять найбільш популярних версій і контраргументи до них зібрала журналістка CBC Кейт Маккена. Може все-таки розгадка – це дрон?

Про це повідомляє meduza.


Автор стрибнув у центр малюнка
Але відстань від краю ведмедя до його пупка – приблизно два метри, тож стрибнути так далеко в зимовому одязі досить складно. Слідів ковзання на фотографії теж немає.

ЧитайтеЗелені похорони або як після смерті стати родючим ґрунтом

Пупок зробили за допомогою сніжків
На знімку видно, що ведмежий пупок – це чотири ямки, розташовані поруч. У такому випадку кидати сніжки потрібно було вкрай акуратно, у жодному разі не промахнутися.

Для пупка використовували дрон
У теорії, так автор міг скинути щось важке прямо в центр малюнка (наприклад, величезний сніжок).

Пупок намалювали хокейною ключкою
Довжина хокейної ключки для дорослих становить близько півтора метрів. Швидше за все, за допомогою ключки у витягнутій руці і справді можна було б дотягнутися від краю ведмедя до його пупка.

Ямки, що утворюють пупок, з’явилися ще до ведмедя
Імовірно, ведмедя намалювали в ніч на 30 січня, але в того дня у Монреалі до п’ятої ранку йшов сніг. Якби пупок з’явився раніше за малюок, то до моменту закінчення снігопаду його, швидше за все, вже б замело. При цьому глибина ямок та інших деталей малюнка видаються приблизно однаковими. Отже, ведмідь (і його пупок) з’явилися вже після снігопаду.

А що ви думаєте з цього приводу?

Landlord раніше повідомляв про те, що американський художник Стен Херд понад 35 років створює картини на полях за допомогою сільгосптехніки.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...