Агролайф / LOL     01 лютого 2019 18:42

Як розважаються фермери: канадський пупок і топ-5 версій фігури на полі

Канадці розгадують таємницю, яким чином автор намальованого на снігу гігантського ведмедя зміг зобразити пупок, не залишивши при цьому жодних слідів навколо. П’ять найбільш популярних версій і контраргументи до них зібрала журналістка CBC Кейт Маккена. Може все-таки розгадка – це дрон?

Про це повідомляє meduza.


Автор стрибнув у центр малюнка
Але відстань від краю ведмедя до його пупка – приблизно два метри, тож стрибнути так далеко в зимовому одязі досить складно. Слідів ковзання на фотографії теж немає.

ЧитайтеЗелені похорони або як після смерті стати родючим ґрунтом

Пупок зробили за допомогою сніжків
На знімку видно, що ведмежий пупок – це чотири ямки, розташовані поруч. У такому випадку кидати сніжки потрібно було вкрай акуратно, у жодному разі не промахнутися.

Для пупка використовували дрон
У теорії, так автор міг скинути щось важке прямо в центр малюнка (наприклад, величезний сніжок).

Пупок намалювали хокейною ключкою
Довжина хокейної ключки для дорослих становить близько півтора метрів. Швидше за все, за допомогою ключки у витягнутій руці і справді можна було б дотягнутися від краю ведмедя до його пупка.

Ямки, що утворюють пупок, з’явилися ще до ведмедя
Імовірно, ведмедя намалювали в ніч на 30 січня, але в того дня у Монреалі до п’ятої ранку йшов сніг. Якби пупок з’явився раніше за малюок, то до моменту закінчення снігопаду його, швидше за все, вже б замело. При цьому глибина ямок та інших деталей малюнка видаються приблизно однаковими. Отже, ведмідь (і його пупок) з’явилися вже після снігопаду.

А що ви думаєте з цього приводу?

Landlord раніше повідомляв про те, що американський художник Стен Херд понад 35 років створює картини на полях за допомогою сільгосптехніки.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також