Новини / Рослинництво     31 січня 2019 14:29

Зелені похорони або як після смерті стати родючим ґрунтом

Після смерті людина може стати добривом для рослин або живити коріння дерева. Компостувати тіла померлих, замість традиційних поховань, планують у штаті Вашингтон. Ця ідея набирає все більше прихильників, оскільки проект вважається екологічним.

Про це повідомляє BBC.

У Вашингтоні готуються легалізувати поховання померлих шляхом компостування. Якщо законопроект пройде, Вашингтон стане першим штатом, який дозволить компостувати людину після смерті як варіант похорон.

Читайте: Перспективний агронапрямок: активісти вимагають узаконити медичну марихуану

Ось таким бачать американці майбутнє обладнання для компостування тіл.

Провідною силою руху за “зелені похорони” у штаті Вашингтон є Катріна Спейд та її компанія Recompose. Метод, що пропонує Recompose, заснований на досвіді компостування худоби, він дозволяє перетворити тіло померлого на родючий ґрунт за 30 днів. Це прискорений процес природного розкладання.

Технологія компостування

  • Тіло розміщується в суміші деревної стружки і подібних матеріалів для компостування, що сприяє дії термофільних мікробів і бактерій.
  • Далі залишки нагріваються до 55 °С, що вбиває інфекцію. Отже, утворюється ґрунт, безпечний для використання.

Деякі прихильники компостних поховань бажають, щоб їхні останки використовувалися як добриво в їх сімейних садах.

Як повідомляв Landlord раніше, у штаті Вашингтон виносять на обговорення законопроект, що дозволить застосовувати технологію, яка перетворюватиме тіла померлих на багатий поживними речовинами ґрунт. Стверджують, що ініціатива йде від населення і матиме позитивний вплив на довкілля.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також