Агролайф / ВІДЕО / ФОТО / Відпочинок     28 грудня 2019 10:02

Як аграрію прикрасити будинок на Новий рік 2020

Прикрашаючи оселю, візьміть до уваги, що кольори 2020 року – це білий, сірий та сріблястий. Аби будинок фермера виділявся серед інших, можна прикрасити його ззовні в агротематиці. Новорічні іграшки за феншуй треба вивішувати на ялинку в шаховому порядку – це принесе фермеру достаток.

Кольори 2020 – білий та сірий

Оскільки наступний рік, згідно зі східним календарем, буде роком Білого Металевого Щура, то під час оформлення будинку можна використати всі металеві відтінки, зокрема сріблястий і золотистий. Також можливі поєднання білого зі спокійним зеленим, блакитним, синім, які підкреслять чистоту базового кольору. Комбінуйте їх та не забувайте про палітру свого інтер’єру – вона теж має перегукуватися з кольорами прикрас.

Читайте: Що подарувати дітям на Новий рік 2020

«Шахова дошка» на ялинці – запорука фінансового благополуччя

На ялинці не повинна бути надмірна кількість іграшок. Краще менше, але зі смаком. Можна прикрасити ялинку по кругу чи по спіралі, або ж по вертикалі, додаючи дощик чи серпантин. Однак аграріям, які хочуть скерувати до оселі грошові потоки, радять вивішувати кулі в шаховому порядку. Тобто іграшки мають виглядати, як фігури на шаховій дошці. Стилісти все частіше радять прикрашати ялинку в одній кольоровій гамі. Іноді на новорічну красуню вивішують лише гірлянду, і це теж виглядає стильно.

На вхідні двері – віночок, на будинок – стильну гірлянду

Зазвичай, на Новий рік на вхідні двері будинку вивішують віночки. Їх можна придбати або зробити своїми руками із соснових гілок та шишок. Аграріям бажано додати туди колоски пшениці, ячменю – плоди їхньої праці. Віночки можна вивішувати й на міжкімнатних дверях будинку. Щоб ця прикраса принесла в дім новорічний аромат, додайте до неї кавових зерен та часточки цитрусових. Вінок можна пофарбувати у срібний або золотий колір. Прикрасити можна не лише двері, а й будинок, вивісивши на ньому стильну гірлянду. Так, ваша оселя буде виділятися серед інших.

На вікнах – малюнки та інсталяції

Стильно прикрасити вікно до Нового року можна, використовуючи гірлянди та елементи освітлення. Іноді на підвіконнях розміщують цілі інсталяції, запалюють свічки, розкладають гілки сосни. Дуже цікаво спостерігати за такою композицією з вулиці. Новорічний настрій гарантовано.

Також із допомогою трафаретів можна зробити на вікнах малюнки. До цієї творчої роботи можна залучити дітей. Зобразити можна будь-що – сніговика, зірочки, подарунки, сані з оленями – все, що душа забажає.

Святковий камін 

Камін і так прикрашає будинок, але якщо на нього повісити гірлянду, то атмосфера стане ще затишнішою.

Бажано, щоб декор каміна збігався з кольоровою гамою прикрас на ялинці, якщо новорічне дерево розташоване в тій самій кімнаті. На каміні можна розмістити соснові гілки, намисто, свічки, різдвяні шкарпетки для подарунків тощо.

Раніше Landlord пропонував фермерам активний зимовий відпочинок на найкращих гірськолижних курортах Європи.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також