Агролайф / LOL     12 лютого 2020 17:54

Дикі експерти: як турецький фермер влаштував дегустацію меду ведмедям-крадіям

Пасічник Ібрагім Седеф випробував різні способи, щоб захистити мед від непроханих гостей – ведмедів. Та врешті почастував чотирилапих медом та зняв «застілля» на камеру.

Про незвичайних дегустаторів пише The Epoch Times.

Спочатку турецький пасічник намагався захиститися від ведмедів, які регулярно навідувалися по ласощі до його вуликів по ночах. І звісно ж, трощили їх.

Седеф оточив вулики міцними клітками та залишав «гостям» хліб та яблука. Але вони знову пробиралися до заповітного меду: зробили підкоп під вулики.

«Поїдаючи наш мед, ведмеді стали сильнішими. Нарешті, вони змогли забратися на важкодоступний контейнер, тож з’їли мед і там», – розповів фермер про збитки його пасіці від чотирилапих мародерів.

Згодом пасічник встановив камери, щоб вивчити звички супротивника та знайти спосіб врятувати мед. Незабаром Седеф зрозумів, що ведмеді є одними із провідних експертів з меду та вирішив за допомогою чотирилапих оцінити різні сорти. Накрив стіл, поставивши на нього великі чаші із різними видами меду: каштановим, цінний анзерським, квітковим, а також варенням із соснових шишок, вишневим джемом, а на закуску – яблука.

«Хай там що — коли я дивлюся відзнятий матеріал, я забуваю про ту шкоду, яку вони заподіяли мені, і я люблю їх», – сказав фермер, переглядаючи відео.

Читайте:  В Україні працює єдиний у світі музей медоваріння

Джем не зацікавив ведмедів. Але їм сподобався квітковий та найдорожчий й найкорисніщий анзерський мед. Нектар для анзерського меду збирають бджоли із сотень різних квітів, які ростуть на турецькому плато Анзер, причому декілька десятків цих рослин унікальні: зустрічаються лише у даній місцевості.

Як повідомляв раніше Landlord, у США відкрили вакансію обіймача свиней.

Читайте також