Новини    19 січня 2018 17:25

Брат Ілона Маска навчить дітей вести власний фермерський бізнес


Кімбал Маск, молодший брат відомого винахідника, створить у школах Сполученних Штатів Америки навчальні міні-ферми. Про це повідомляє Business Insider. Там, учні старших класів будуть тренуватися вести аграрне господарство та заробляти до $400 доходу на рік.

За даними видання, некомерційна організація Кімбала Big Green намагатиметься, завдяки проекту, вирости нове покоління фермерів, які перейдуть з фастфуду на корисні продукти. В квітні, організація Big Green плланує відкрити міні-городи в 100 школах Детройту. Інвестиції в цей проект складуть $5 млн. До кінця 2020 року ще по сотні міні-городів з’явиться в чотирьох штатах США: в Колорадо, Кентуккі, Каліфорнії і Техасі. Загалом, для навчання школярів базовим навичкам фермерства та підприємництва, Big Green витратить $25 млн.

Ще з 2011 року в 300 американських школах і дитсадках діє програма Кімбала Маска Learning Gardens, а до кінця 2017 року кількість закладів зросла до 425. Крім того, Кімбал Маск управляє фермерським господарством, де відбувається підготовка майбутніх підприємців-власників ферм. Таким чином, шкільна програма може стати одним з етапів підготовки таких фахівців.

Для учнів старших класів шкільні городи – це й ще джерело заробітку. Старшокласники самостійно вирощують овочі, а потім продають їх на ринку або постачають місцевим ресторанам. Так, у Чикаго їдальня Google купує продукцію в школярів. За рік один фермер-початківець може заробити до $400.

Компанія Кімбала Маска Square Roots, в свою чергу, розробляє контейнерні вертикальні ферми для вирощування овочів. У майбутньому вони повинні з’явитися в більшості великих міст США. Кожен контейнер щотижня виробляє 22,6 кг листових овочів, витрачаючи при цьому тільки 30 літрів води щодня.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...