Новини    19 січня 2018 17:25

Брат Ілона Маска навчить дітей вести власний фермерський бізнес


Кімбал Маск, молодший брат відомого винахідника, створить у школах Сполученних Штатів Америки навчальні міні-ферми. Про це повідомляє Business Insider. Там, учні старших класів будуть тренуватися вести аграрне господарство та заробляти до $400 доходу на рік.

За даними видання, некомерційна організація Кімбала Big Green намагатиметься, завдяки проекту, вирости нове покоління фермерів, які перейдуть з фастфуду на корисні продукти. В квітні, організація Big Green плланує відкрити міні-городи в 100 школах Детройту. Інвестиції в цей проект складуть $5 млн. До кінця 2020 року ще по сотні міні-городів з’явиться в чотирьох штатах США: в Колорадо, Кентуккі, Каліфорнії і Техасі. Загалом, для навчання школярів базовим навичкам фермерства та підприємництва, Big Green витратить $25 млн.

Ще з 2011 року в 300 американських школах і дитсадках діє програма Кімбала Маска Learning Gardens, а до кінця 2017 року кількість закладів зросла до 425. Крім того, Кімбал Маск управляє фермерським господарством, де відбувається підготовка майбутніх підприємців-власників ферм. Таким чином, шкільна програма може стати одним з етапів підготовки таких фахівців.

Для учнів старших класів шкільні городи – це й ще джерело заробітку. Старшокласники самостійно вирощують овочі, а потім продають їх на ринку або постачають місцевим ресторанам. Так, у Чикаго їдальня Google купує продукцію в школярів. За рік один фермер-початківець може заробити до $400.

Компанія Кімбала Маска Square Roots, в свою чергу, розробляє контейнерні вертикальні ферми для вирощування овочів. У майбутньому вони повинні з’явитися в більшості великих міст США. Кожен контейнер щотижня виробляє 22,6 кг листових овочів, витрачаючи при цьому тільки 30 літрів води щодня.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...