Агролайф / LOL     03 червня 2019 16:35

Бабусі агроаналітиків живуть до 100 – зворушливе фото від Карен Браун

Знайомтеся: це бабуся Карен Браун, минулого тижня їй виповнилося 100 років! Цікавий факт: вона працювала повний робочий день до 95 років і нарешті пішла на пенсію в 97.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Twitter відомий американський оглядач агроринку Карен Браун.

Карен розповідає, що 1 червня в Коннектикуті відбулося святкування 100-річчя її бабусі, яку вона вважає натхненною та дивовижною жінкою, і щиро тішиться з того, що вона в неї є.

Читайте: Фермерам США доведеться пересівати кукурудзу і сою – Карен Браун

«Це моя бабуся по материнській лінії, і її звуть Аліса. Її фактичний день народження був у вівторок. Вона така мила та супердивовижна! Любіть її!» – пише Карен Браун.

Напівжартома-напівсерйозно Карен стверджує, що на сьогодні її єдина мрія щодо старості –  «все ще мати можливість робити колесо, коли мені буде 80».

«На цей момент мені подобаються мої шанси», – заявляє Карен, оголошуючи досить несподіваний, як для агроаналітика, прогноз.

Як повідомляв Landlord, демографічні дослідження показують, що на початку XIX ст. жодна країна у світі не мала тривалості життя понад 40 років, сьогодні ж люди стали жити вдвічі довше. У Британії створено карту, за допомогою якої можна порівняти тривалість життя населення в різних країнах світу в 1800, 1950 та 2015 роках.

Читайте також