Агролайф / LOL     03 червня 2019 16:35

Бабусі агроаналітиків живуть до 100 – зворушливе фото від Карен Браун

Знайомтеся: це бабуся Карен Браун, минулого тижня їй виповнилося 100 років! Цікавий факт: вона працювала повний робочий день до 95 років і нарешті пішла на пенсію в 97.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Twitter відомий американський оглядач агроринку Карен Браун.

Карен розповідає, що 1 червня в Коннектикуті відбулося святкування 100-річчя її бабусі, яку вона вважає натхненною та дивовижною жінкою, і щиро тішиться з того, що вона в неї є.

Читайте: Фермерам США доведеться пересівати кукурудзу і сою – Карен Браун

«Це моя бабуся по материнській лінії, і її звуть Аліса. Її фактичний день народження був у вівторок. Вона така мила та супердивовижна! Любіть її!» – пише Карен Браун.

Напівжартома-напівсерйозно Карен стверджує, що на сьогодні її єдина мрія щодо старості –  «все ще мати можливість робити колесо, коли мені буде 80».

«На цей момент мені подобаються мої шанси», – заявляє Карен, оголошуючи досить несподіваний, як для агроаналітика, прогноз.

Як повідомляв Landlord, демографічні дослідження показують, що на початку XIX ст. жодна країна у світі не мала тривалості життя понад 40 років, сьогодні ж люди стали жити вдвічі довше. У Британії створено карту, за допомогою якої можна порівняти тривалість життя населення в різних країнах світу в 1800, 1950 та 2015 роках.

Аналітика        20 серпня 2019 11:23

Експерти США рахують кількість стручків на ділянці сої, щоб оцінити потенціал, – Карен Браун ФОТО

У понеділок у кількох штатах США стартував традиційний щорічний тур Pro Farmer Crop Tour, в якому розвідники оцінюють стан рослин кукурудзи та сої, щоб розрахувати майбутню врожайність культур.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Twitter відомий американський оглядач агроринку Карен Браун.

Маршрути Pro Farmer Crop Tour однакові щороку. Серед штатів: Південна Дакота, Огайо, Небраска, Індіана, Іллінойс, Айова, Міннесота.

Щоб оцінити потенціал урожаю для соєвих бобів, експерти підраховують кількість стручків на ділянці 3×3 фути (91,5×91,5 см – прим. ред.). Коли розвідники проходять шлях від зупинки до зупинки, вони твітують про свої результати з ферм.

Читайте: Гроно масою 5,5 кг: виноградарі представили свої досягнення на конференції в Запоріжжі

Карен Браун також взяла участь у цьому турі й на своїй сторінці повідомляє про власні підрахунки та підкріплює їх зробленими фото. За її словами, у штаті Небраска вона не бачила в цьому турі «поганих соєвих бобів».

«Дуже рідко. Зазвичай вони досить завантажені стручками, навіть уже засохлими», – відзначає експерт.

Ось кілька прикладів повідомлень із розвідки Карен Браун:

«У Південній Дакоті середня кількість стручків на ділянці 3×3 фути становить 1109. Для довідки: округ Південна Дакота минулого року в середньому мав 1004 стручки на 45 зразках».

«10 зупинок у штаті Небраска сьогодні. Середня кількість стручків на ділянці 3×3 фути становить 1335. Значно вище від минулорічного туру в окрузі 3, але значно нижче, ніж минулого року в окрузі 6».

«Соя на північному сході Небраски. 5 зразків, у середньому 1569 стручків на ділянці 3×3 фути. …Лише два з п’яти полів ще цвітуть. Минулого року в цьому районі було 1350 стручків».

«7 зупинок у північно-східному районі Небраски 3. Перспектива середнього врожаю кукурудзи – 172 бушелі на акр (високий – 205 низький – 117). Зрошували лише 2. Тур 2018 року в окрузі 3 – 186 бушелів на акр, середній 3-річний показник результатів турів – 170 бушелів на акр».

Landlord раніше повідомляв про те, що несприятливі погодні умови у США призвели до значної затримки в посівній кампанії сої та кукурудзи. Багато площ через повінь довелося пересівати. Тож великі території американські фермери змогли засіяти лише в червні.

Поділися

Рослинництво        09 серпня 2019 17:13

Сумна картина росту кукурудзи в США – Карен Браун

Минулого року на початок серпня кукурудза в США вже була з качанами, а зараз лише підростає, бо поля засіяні із запізненням.

Відомий американський оглядач агроринку Карен Браун на своїй сторінці у  Twitter показала, як виглядають кукурудзяні поля в Америці сьогодні і як вони виглядали у цей же період у 2018 році.

«#Corn пройшов довгий шлях з 3 тижнів тому, але дуже відстає від того, як це поле виглядало роком раніше», – написала Карен Браун.

Читайте: Чого чекають від кукурудзи американські фермери – моніторинг полів від Карен Браун

Як раніше повідомляв Landlord, через несприятливі погодні умови у США фермери лише в червні на великих територіях посіяли сою та кукурудзу. Багато площ довелося пересівати через повінь.

Поділися

Політика        07 серпня 2019 11:04

Не Китаєм єдиним: Трамп простягнув руку допомоги фермерам США

Адміністрація Доналда Трампа надасть підтримку американським фермерам, якщо це буде потрібно, аби вони не постраждали від загострення торговельної війни з Китаєм.

На вислови політиків у світлі останніх протистоянь між Китаєм та США звернула увагу у Твіттері Карен Браун,  відомий американський оглядач агроринку.

Епкономіст Лоуренс Кудлоу, телеведучий і радник Дональда Трампа з економічних питань заявив, що адміністрація Трампа надасть допомогу американським фермерам, якщо це буде необхідно.

Читайте: Потяг із кукурудзою, виробленою у США за 150 років, може обмотати землю 86 разів – Карен Браун

Президент США Доналд Трамп, дійсно, пообіцяів підтримку фермерам, ось цитата з його вислову:

«За останні два роки вони засвоїли те, що наші великі американські фермери знають, що Китай не зможе зашкодити їхній роботі, тому що їхній президент стояв поряд з ними, і зробив те, що не зробив би жоден інший президент – І я зроблю це знову в наступному році, якщо буде потрібно!»

Як повідомляв Landlord раніше, Китай призупиняє імпорт сільгоспродукції із США. Так у Піднебесній відповіли на погрози Дональда Трампа щодо впровадження нових мит.

Поділися

Аналітика        01 серпня 2019 17:46

Потяг із кукурудзою, виробленою у США за 150 років, може обмотати землю 86 разів – Карен Браун

Із 1866 року у США виробили 17,7 млрд т кукурудзи. Щоб збагнути такий обсяг, треба використати візуалізацію: цим зерном можна наповнити близько 175 млн вагонів-хоперів, і якщо скласти з них потяг, то ним можна обмотати Землю 86 разів.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Twitter відомий американський оглядач агроринку Карен Браун.

Щоб зрозуміти сухі цифри статистики, варто їх візуалізувати. Саме таким шляхом пішла Карен Браун, аналізуючи урожай американських виробників кукурудзи за 153 роки (період, за який доступні дані).

Читайте: Хвороби рослин визначають за допомогою смартфона: нова технологія від науковців США

Аналітик подає оригінальну інфографіку, згідно з якою вироблені з 1866 року 698 млрд бушелів (17,7 млрд тонн) кукурудзи – це обсяг, яким:

  • 10,592 тис. разів  можна заповнити об’єм найбільшої піраміди в Гізі;
  • 24,542 тис. разів можна заповнити об’єм нью-йоркського хмарочосу Емпайр-Стейт-Білдінг;
  • 23 900 млн разів можна заповнити цю конкретну ванну, – напівжартома додає Карен.

Landlord раніше повідомляв про те, що світовий попит на кукурудзу за вісім-десять років може зрости на 25% – до 1,191 млрд т.

Фото на заставці: Складування кукурудзи в Замбії (фото із сайту ФАО).

Поділися

Рослинництво        30 липня 2019 17:03

Постраждалі від повені американські фермери тепер просять дощу ФОТО

Унаслідок надлишку опадів під час посівної кампанії сої та кукурудзи у США культури на полях зійшли нерівномірно. Наразі посіви на кілька тижнів відстають від норми і потребують рясного дощу.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Twitter відомий американський оглядач агроринку Карен Браун.

Карен Браун відзначає, що минулого тижня у США погода була досить сприятливою для аграріїв, проте стан полів – досить нерівномірний.

Читайте: Зруйновані теплиці та знищені врожаї: фермери Білорусі постраждали внаслідок сильного граду

«Поля залишаються нерівномірними та плямистими внаслідок важкого початку. Посіви у штатах Іллінойс та Айова на кілька тижнів відстають від нормальних і потребують хорошого дощу», – відзначає аналітик.

Карен Браун публікує фото, на яких ми бачимо, як на кінець липня виглядають поля Іллінойсу та Айови з висоти з пташиного польоту.

«Ось кукурудза Айови колихається на вітрі», – пише залюблена у свою роботу Карен.


Landlord раніше повідомляв про те, що цього року 4 млн га сільгоспугідь у США не дадуть урожаю – найгірший показник за останні роки. 

Поділися
Показати ще