Агролайф / Відпочинок     09 вересня 2019 13:02

Академія Челсі та теніс з Андрієм Медведєвим: спортивні розваги у Forte Village

Forte Village – це не просто курорт, а справжній спортивний хаб, у якому функціонує чимало спортивних секцій, від футбольної академії лондонського «Челсі» до індивідуальних занять тенісом із такими зірками, як Андрій Медвєдєв, Томас Йоханссон, Домінік Хрбати тощо.

Спортивні академії

Для завзятих спортсменів, які й дня не можуть провести без тренувань, у Forte Village працюють Спортивні академії. Це спеціальні та персональні тренування, які проводять всесвітньо відомі спортсмени. Так, на курорті не перший рік успішно працює дитячо-юнацька академія лондонського «Челсі», тренерський штаб якого складають зірки світового футболу — легенди «пенсіонерів» Денніс Вайз та Туре Андре Флу.

Не менш зірковий склад працює і в тенісній академії, де майстер-класи дають визнані зірки – чех Карел Новачек, шведи Пер Хенрік Магнус Ларссон та Томас Йоханссон, словак Домінік Хрбати, українець Андрій Медведєв та італієць Філіппо Воландрі.

Читайте: Відпочинок для аграрія: таласо, спа та розваги на найкращому курорті світу — Forte Village Resort

Крім того, гості матимуть змогу позайматися баскетболом, фехтуванням, тріатлоном, водними видами спорту тощо.

Світ дитинства

Forte Village Resort полюбляють не тільки дорослі, а й дітлахи. Адже для найменших гостей тут справжня країна дитинства. На курорті для дітей створена окрема зона з безліччю інтерактивних заходів. Кожна дівчинка може здійснити свою мрію та побувати у справжньому будиночку Barbie. Також є невеликий садок, де малеча може садити різні овочі, фрукти та щоранку збирати врожай.

А ще окрема зона – селище папуги Маріо. Тут збудовані дев’ять невеликих будиночків площею 10 кв. м. Дітлахи можуть вигадувати різноманітні ігри, спілкуватися одне з одним та святкувати дні народження. Відпочинок у Forte Village стане незабутнім для ваших дітей.

Нагадаємо, в проєкті “Кращі курорти світу: топ-10 переваг Forte Village” ви дізнаєтеся про особливості відпочинку на одному з найкращих курортів світу – Forte Village, що розташований на острові Сардинія в Тірренському морі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також