Події / Календар     30 березня 2021 17:30

Виставку Agritechnica перенесено на березень 2022 року

Нові дати проведення заходу — з 27 лютого до 5 березня 2022 року. DLG, Асоціація виробників сільськогосподарських машин VDMA та рада експонентів Agritechnica прийняли рішення відтермінувати виставку на чотири місяці через пандемію коронавірусу

DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство) відтерміновує виставку Agritechnica. Через триваючу пандемію коронавірусу, а також прогрес у програмах вакцинації в Німеччині та інших країнах DLG, Асоціація виробників сільськогосподарських машин VDMA та рада експонентів Agritechnica дійшли висновку, що наразі немає достатньо впевненості, щоб вже у листопаді планувати провідну світову виставку. Нові дати Agritechnica — з 27 лютого до 5 березня 2022 року.

З огляду на перенесення виставки на чотири місяці пізніше DLG як організатор та члени Асоціації виробників сільськогосподарських машин VDMA вважають, що компанії-учасники отримають потрібну для планування участі певність.

«Agritechnica є місцем зустрічі всієї галузі сільськогосподарського машинобудування, а також провідною міжнародною бізнес-платформою. Основною передумовою для того, щоб експоненти, відвідувачі та ділові партнери знову зібралися на Agritechnica, є успішна стратегія вакцинації та тестування в Німеччині, Європі та в усьому світі. Наш головний пріоритет — запропонувати експонентам та відвідувачам можливість впевнено планувати свою участь, але наразі це неможливо. Саме тому DLG у тісній співпраці з радою експонентів Agritechnica та Асоціацією виробників сільськогосподарських машин VDMA як галузевим партнером прийняли рішення відкласти Agritechnica. Ми впевнені, що до кінця літа (а саме до цього терміну експонентам потрібно зареєструватися на Agritechnica 2022) ми зможемо надати нашим експонентам та відвідувачам ясність, необхідну для впевненого планування», — заявив Рейнхард Грандке, головний виконавчий директор DLG.

«Для нашої галузі Agritechnica є і буде безперечним флагманом у світі міжнародних виставок. У тісній співпраці з DLG ми зробили все можливе, щоб цієї осені розробити концепцію виставки з урахуванням умов пандемії. Наразі триває третя хвиля пандемії, до того ж невтішна політика вакцинації у німецькому федеральному та регіональному урядах, на жаль, нас поки пригальмувала. Зараз ми дивимося на весну 2022 року зі свіжим імпульсом та сповнені енергією, передчуваючи можливість святкувати Agritechnica разом такою, якою ми її знаємо і любимо», — підкреслив Ентоні ван дер Лей, голова Асоціації виробників сільськогосподарських машин VDMA.

Реакція експонентів Agritechnica

Крістоф Греблінггоф, віцепрезидент та голова правління AGCO/Fendt:

— Вже багато років ми поціновуємо Agritechnica як видатну рушійну силу інновацій у галузі сільськогосподарського машинобудування. Ніде більше ми не можемо познайомитися з новими технологіями для рослинництва в такому обсязі. Для нас Agritechnica — ідеальна презентаційна та комунікаційна платформа, оскільки вона дозволяє доторкнутися до майбутнього агробізнесу. Ми з нетерпінням чекаємо наступної виставки у березні 2022 року.

Читайте: Анатолій Кисіль: принцип step by step ВІДЕО

Клаус-Герберт Рольф, голова робочої групи VDMA «Преса та реклама»; Claas KGaA mbH:

— Фермери та постачальники інвестують у своє майбутнє, у тому числі й зараз, під час пандемії. Про це говорить постійний високий попит на інноваційну сільськогосподарську техніку, трактори та програмне забезпечення. Сьогодні нам як ніколи бракує особистого діалогу з клієнтами та контакту з інноваціями — одним словом, захоплюючого відчуття живої події! Agritechnica якраз втілює все це. Ми повернемося наступного березня!

Agritechnica повернеться до виставкового центру в Ганновері, Німеччина, з 27 лютого до 5 березня 2022 року, щоб запропонувати відвідувачам насичену виставкову та технічну програму на актуальні теми міжнародного сільськогосподарського машинобудування та землеробства.

Вже з листопада 2021 року на цифровій платформі DLG запропонує програму фахових інформаційних заходів, що збільшить охоплення Agritechnica та надасть додаткові можливості для нетворкінгу.

Детальнішу інформацію можна отримати за посиланням.

Франкфурт, Німеччина,
29 березня 2021 року

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що дату проведення форуму Grain Storage Forum ELEVATOR оновлено на 23 квітня 2021 року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також