Події / Календар     12 жовтня 2020 14:33

Виставка ІнтерАГРО 2020 пройде 28–30 жовтня

Захід проводиться 1 раз на 2 роки та представляє інноваційні рішення у сільському господарстві. Ваш успіх — справа техніки!

Міжнародна торговельна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2020» відбудеться 28–30 жовтня 2020 року в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна»).

Організатором виставки виступає ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Української аграрної конфедерації, Українського клубу аграрного бізнесу.

Виставка «ІнтерАГРО 2020» відбувається 1 раз на 2 роки та представляє інноваційні рішення у сільському господарстві: останні моделі тракторів, комбайнів, обприскувачів, розкидачі добрив, ґрунтообробну та посівну техніку, техніку та обладнання для перевезення та зберігання зерна, елеваторне обладнання, технології точного землеробства, запчастини, агрохімію, насіння тощо.

Ключові заходи «ІнтерАГРО 2020»:

  • IT-Corner 2020 — спеціалізована експозиція цифрових технологій та smart-рішень в агробізнесі. У рамках експозиції відбудеться бізнес-форум «IT-Corner 2020: тренди, технології, IT-рішення для агробізнесу».
  • Agro Energy DAY 2020 — міжнародна інтерактивна платформа енергоефективності, біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі. У рамках платформи 29 жовтня відбудеться міжнародна конференція «Біоенергетика: від ідеї до реалізації біоенергетичного проєкту в українських реаліях, сучасні технології, практичні кейси».
  • Конференція: «Інноваційна іригація. Чи наступить ера відродження?». Дата проведення: 29 жовтня.
  • InterAGRO Innovation Award — міжнародний конкурс кращих інноваційних рішень у сільськогосподарській техніці та обладнанні.

Читайте: Інна Александрова: екстремальний тест-драйв

Також з 28 по 30 жовтня буде проходити міжнародна виставка ефективних технологій та обладнання для тепличного господарства «Тепличний Бізнес 2020». У рамках виставки відбудеться міжнародна конференція «Маркетинг у тепличному бізнесі».

Цікава ділова програма включає конференції, семінари, круглі столи та презентації, спрямовані на підвищення професійного рівня як відвідувачів, так і учасників виставки.

Години роботи виставки:
• 28–29 жовтня — з 09:00 до 17:00 (вхід для відвідувачів до 16:30);
• 30 жовтня — з 09:00 до 16:00 (вхід для відвідувачів до 15:30).

Слідкуйте за новинами на сайті: www.interagro.in.ua та на сторінці FB: www.facebook.com/InterAgroUkraine/
Замовити безкоштовне запрошення можна за посиланням www.invitation.kiev.ua

Нагадаємо, що вже стартував 1 ВИПУСК #ЯБерегиня

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також