Події / Календар     20 листопада 2019 09:43

Учасники конференції PRO100 AGRO проживатимуть у фешенебельних готелях за півціни

3 грудня в Києві відбудеться конференція PRO100 AGRO, яку щорічно проводить компанія «Кернел». Учасники заходу матимуть змогу почути виступи провідних експертів аграрної галузі, а приємним бонусом стане знижка 50% на проживання в найкращих готелях столиці.

Landlord виступає медіа-партнером заходу.

На конференції PRO100 AGRO кращі фахівці галузі поділяться власним досвідом та розкажуть про основні тренди сучасного агробізнесу.

Зокрема заплановано виступи таких експертів:

  • Євген Осипов, генеральний директор Кернел (про нові можливості українського агробізнесу, прогнози та перспективи);
  • Аркадій Лунгул, керівник науково-дослідного відділу Кернел (про результати агрономічних випробувань Кернел);
  • Луїс Карлос Алонсо, керівник розвитку бізнесу олійних культур, Syngenta, Іспанія (про ринок соняшнику та тренди, про потенціал ВО соняшнику).

Читайте: Що дала Кернелу технологія Big Data – Євген Осипов

Учасники конференції отримують спеціальну пропозицію – знижку 50% на проживання в трьох фешенебельних столичних готелях:

  • Fairmont Grand Hotel Kyiv
  • Premier Palace Hotel
  • Готель Президент

PRO100 AGRO – це щорічна конференція компанії «Кернел» у рамках партнерської програми Open Agribusiness, яка створена для обміну практиками, трендами та найефективнішими інструментами з метою сприяння розвитку малого і середнього агробізнесу в Україні.

Придбати квитки можна за посиланням.

Landlord раніше повідомляв про те, що компанія «Кернел» започаткувала онлайн-платформу Open Agribusiness, яка відкриває потужні перспективи для фермерів.