Події / Календар     26 серпня 2020 13:40

Перший в Україні публічний парк сучасної скульптури PARK3020 відкривається 15 вересня

Метою проекту є підтримка художників, які працюють із сучасною скульптурою і створення передумов для розвитку нового покоління вітчизняних митців та їх презентації на міжнародному рівні

PARK3020 знаходиться в 25 км від центру Львова у с. Стрілки біля комплексу Edem Resort Medical & SPA і є відкритим для широкої публіки.

Вхід до парку безкоштовний за попередньою реєстрацією на сайті у розділі «Візит» .

На відкритті будуть представлені проєкти українських скульпторів Назара Білика, Анни Звягінцевої, Олексія Золотарьова, Антона Логова, Анни Надуди, Богдана Томашевського та інших. Також у парку можна ознайомитись з результатами скульптурного воркшопу із граніту, який проходив у травні 2020 року.

«Мета PARK3020 – підтримка українських художників, які працюють із сучасною скульптурою і створення передумов для розвитку нового покоління українських митців» – зазначив візіонер PARK3020 Ігор Кривецький.

Довгострокові цілі парку включають розбудову позитивного іміджу української культури за кордоном: у рамках обміну у 2020–2022 роках передбачається партнерство з ключовою інституцією презентації публічного мистецтва у Великобританії – Yorkshire Sculpture Park.

Крім того, за словами кураторки проєкту та засновниці агенції культурного менеджменту Port.agency Каті Тейлор, у парку акцентуватимуть увагу на вивченні методів і підходів для створення об’єктів у публічному просторі.

Інформаційна довідка

Edem Resort Medical & SPA – готельно-парковий комплекс в оточенні лісу і озера біля Львова. Комплекс потрапив до рейтингу десятки кращих SPA і Wellness-курортів світу від Total Escape. У 2019 році Edem Resort отримав нагороду Best Medical Resort та Best Wedding Hotel від International Hospitality Awards.

Port.agency – агенція взаємодії бізнесу та мистецтва, яка створює проєкти заради соціальних змін. У портфоліо проєкти з UN Women, Посольством США в Україні, Французьким інститутом в Україні, UNICEF, Comfy, Motorola, Vogue Ukraine, Одеським міжнародним кінофестивалем.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що AgroEnergyDAY 2020 відбудеться 28-30 жовтня 2020.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також