Події / Календар     24 травня 2021 13:07

Організатори Grain Ukraine 2021 оголосили повну програму конференції

Головна тема цьогорічної зустрічі — Future Grain. Перші особи галузі поділяться поглядами на майбутнє українського зерна

Оргкомітет конференції Grain Ukraine 2021, що пройде 4–5 червня в Одесі, оголосив програму події. Головна тема цьогорічної зустрічі — Future Grain, і перші особи галузі поділяться поглядами на майбутнє українського зерна.
Grain Ukraine традиційно відкриє засновник конференції, співвласник Групи терміналів TIS Андрій Ставніцер.

Перший контентний блок конференції під назвою Future Grain розпочнеться з інтерв’ю з Романом Лещенком, міністром аграрної політики та продовольства України, який поділиться думкою про стратегію розвитку агроринку на найближчі 10 років. Питання щодо ролі міністерства у дієвій стратегії розвитку галузі, руху земельної та аграрної реформ, впровадження повноцінного агрострахування та вирішення проблем зрошування пану Лещенку ставитимуть Лариса Мудрак, СЕО Family Business Network Ukraine, президент Win Win Communications, та Андрій Длігач, доктор економічних наук, голова Advanter Group, співзасновник «Центру економічного відновлення».

У наступній панельній дискусії «Старт ринку землі: виклики та довгострокові перспективи для бізнесу, інвесторів та економіки» до Романа Лещенка приєднаються Євген Осипов, генеральний директор Kernel, Дмитро Ливч, радник прем’єр-міністра на громадських засадах Секретаріату Кабінету Міністрів України, Head of Analytics at EasyBusiness, керівник аналітичного відділу «Центру економічного відновлення», та Ольга Балицька, керівниця практики земельних ресурсів та нерухомості PwC Legal Ukraine. Говоритимуть про запуск ринку землі, реформування Держгеокадастру, регулювання земельних відносин та децентралізацію у земельній сфері, а також про Всеукраїнський референдум стосовно продажу земель сільськогосподарського призначення.

Друга сесія — «Експортний потенціал українського зерна у новому сезоні» — пройде під модераторством Наталії Микольської, незалежної членкині наглядової ради «Укргідроенерго», співзасновниці Центру Trade+ Київської школи економіки, платформ SheExports та TechUkraine.

Владислава Магалецька, голова Державної служби з питань безпечності продовольчих продуктів і захисту споживачів, розкриє питання ДПСС як воріт зернового експорту, врегулювання викликів у біобезпеці та якості продовольства, гармонізації українського та європейського законодавства.

Майже годинна дискусія про виклики та можливості українського зерна у світі збере на сцені Grain Ukraine Тараса Качку, заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, торгового представника України, Аріну Корчмарьову, віцепрезидентку Cotecna Inspection S.A. (Причорноморський і Балтійський регіони), Ольгу Трофімцеву, голову правління Асамблеї аграрних палат України, та Геннадія Хелемського, директора департаменту структурованого торговельного фінансування АБ «Укргазбанк».

Читайте: Що потрібно знати фермерам про право постійного користування землею

Про кліматичні виклики для українського зерна розкаже Михайло Малков, координатор програм розвитку Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в Україні.

Торгова панель розпочнеться виступом Богдана Костецького, операційного партнера торгово-аналітичної компанії Barva Invest, який говоритиме про перспективні ринки в сезоні–2021/2022.

Після цього відбудуться три панельні дискусії.

Перша пройде під модераторством Іванни Доріченко, арбітра GAFTA, керуючої директорки TRADAIDE. Про тренди на основних ринках збуту чорноморського зерна і те, як зміцнити позиції України, говоритимуть Роман Русаков, трейдер причорноморського регіону Olam International, та Хазем Сакер, старший трейдер Promising International Trading Co.

Друга панельна дискусія буде присвячена висновкам з дефолтів та урокам на майбутнє. Модератор Микола Горбачьов, президент Української зернової асоціації, запитає, як запобігти новим дефолтам по форвардах, у Тетяни Алавердової, директорки департаменту продажів HarvEast, Іванни Доріченко та Володимира Осадчука, генерального директора COFCO Agri.

І третя дискусія блоку — про стратегії торгівлі в умовах цінової волатильності — об’єднає таких спікерів, як Сергій Доброгорський, директор фінансового департаменту компанії «Миронівський хлібопродукт» (МХП), Борис Приходько, керівник відділу фінансових рішень «Сингента», та Вал Сігаєв, ф’ючерсний брокер та радник з управління ризиками компанії R.J. O’Brien. Розмову про хеджування цінових ризиків виробника, стратегію продажів у новому сезоні, розкрутку ф’ючерсів на причорноморське зерно модеруватиме Катерина Конащук, засновниця Trend&Hedge Club.

Завжди цікава та актуальна інфраструктурна панель Grain Ukraine з її традиційним модератором Миколою Горбачьовим цього року буде присвячена розвитку портів. На ній обміняються думками Шота Хаджішвілі, співзасновник і директор групи компаній RISOIL S.A., Райвіс Вецкаганс, власник компанії RV Transport Consulting, Юрій Васьков, засновник та директор компанії «Укрмара», Філіпп Грушко, член наглядової ради ТІС, директор з розвитку бізнесу зернового термінала Neptune, founding partner інвестиційної компанії SD Capital, Віктор Довгань, інвестиційний радник Проєкту ЄС, Антон Жемердєєв, комерційний директор компанії «Максігрейн Україна», Марк Магалецький, заступник голови Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні. Спікери обговорять такі питання: як українським портам збільшити вантажні потоки та гідно конкурувати з іншими європейськими портами, чи можуть бути переглянуті портові збори та їх цільове використання, як створити привабливі умови для залучення інвестицій у порти від приватних компаній.

Завершить Grain Ukraine 2021 панель про закон «Про внутрішній водний транспорт». Михайло Різак, заступник генерального директора з роботи з комерційними органами влади компанії «Нібулон», Євген Ігнатенко, співзасновник компанії Grain Transshipment, депутат Миколаївської облради, та Дмитро Ливч обговорять, що не так із цим законом.

Крім того, актуальну тему застосування блокчейну при торгівлі зерном, поточної ситуації та майбутнього розкриє Філіпе Полман Гонзага, виконавчий директор компанії Cerealia. «‎‎Як блокчейн може змінити індустрію агротрейдингу?» — відповідь на це запитання він дасть у виступі. Окрему увагу буде приділено використанню блокчейну за межами криптовалют, токенізації активів та питанню цифровізації агротрейдингу.

Ще одна галузева інновація — N`UNIT, нова українська мережа залізнично-автомобільних терміналів. Про цей прояв Future Grain розкаже Юрій Красовський, business development director N`UNIT.

Після закінчення контентної частини відбудеться стилізована вечірка ‎Burning Year of Grain Men та концерт одного з найбільш колоритних і запальних рок-гуртів нашої країни «‎Воплі Відоплясова».

Генеральний спонсор події — компанія Cerealia, агрітрейдингова платформа та провайдер фінтек-послуг, що працює на базі технології блокчейн.

Напій світських бесід вечора — коньяк Rémy Martin VSOP. Rémy Martin VSOP — справжня ікона коньячного світу, найтитулованіший VSOP коньяк у світі. Учасники конференції зможуть насолоджуватися ним у чистому вигляді або у складі елегантного коктейлю.

Ще один напій настрою Grain Ukraine — просекко Terra Serena.
Terra Serena є одним з найбільш продаваних просекко у світі, й учасники конференції насолоджуватимуться цим легким напоєм з нотами білих квітів та яблук як аперитивом під час обіднього відпочинку та ланчу.

5 червня Grain Ukraine продовжиться релакс-днем у Park Residence.

Дізнатися більше та забронювати участь у конференції ви зможете на grain-ukraine.com, стежити за новинами конференції — на Facebook та LinkedIn.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 пройде в Києві 25 травня.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також