Події / Календар     13 травня 2021 13:08

Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 пройде в Києві 25 травня

Українська зернова асоціація та компанія «ПроАгро Груп» підтвердили проведення форуму в офлайн-форматі з дотриманням усіх вимог щодо епідеміологічної безпеки

Українська зернова асоціація та компанія «ПроАгро Груп», які є організаторами найбільшої в Україні події на ринку зберігання, переробки, кормовиробництва, трейдингу та логістики зернової продукції — Grain Storage Forum ELEVATOR-2021, підтвердили проведення заходу 25 травня у Києві.

Рішення було прийняте з огляду на те, що третя хвиля коронавірусу в Україні йде на спад. Суворі карантинні обмеження, які донедавна діяли в низці регіонів, зокрема й у Києві, зняті. Звісно, на форумі будуть забезпечені всі належні заходи щодо епідеміологічної безпеки учасників та гостей.

Наразі для участі у Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 зареєструвалися понад 700 представників компаній агропромислового комплексу і суміжних галузей економіки, а загалом організатори очікують більше ніж 800 учасників. У бажаючих приєднатися до роботи форуму ще є можливість це зробити.

Учасників заходу чекає насичена програма — заплановані десятки цікавих і змістовних доповідей з найактуальніших питань галузі від провідних фахівців зернового ринку.

Читайте: Євген Заіграєв: Ми кредитуємо господарства із площею до 20 га

Робота форуму буде організована в рамках кількох тематичних конференцій по головних темах:

  • зберігання;
  • переробка;
  • кормовиробництво
  • трейдинг та логістика.

Також під час заходу буде проведено окрему виставку технологій та обладнання і відбудеться нагородження компаній-переможців.

Але найголовніше — це можливість безпосереднього спілкування та обміну досвідом з колегами.

Чекаємо вас на Grain Storage Forum ELEVATOR-2021!

Детальніше про подію та умови участі можна дізнатися за посиланням.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Агропромислова виставка «АГРО-2021» пройде 8–11 червня у Києві.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також