Події / Календар     12 квітня 2021 13:01

Міжнародна конференція Grain Ukraine 2021 відбудеться 4–5 червня

Цьогоріч головною темою традиційного форуму в Одесі стане майбутнє зернового ринку

VІ Міжнародна зернова конференція Grain Ukraine цього року відбудеться в Одесі 4–5 червня. Чергова зустріч найпомітніших гравців зернового ринку пройде під гаслом Future Grain. Це означає, що акцент буде зроблено на обговоренні майбутнього зернової галузі.

Серед хедлайнерів конференції — перші особи профільних міністерств та відомств.

  • Про стратегію розвитку аграрного ринку на найближчі 10 років ми поговоримо з Романом Лещенком, міністром аграрної політики та продовольства України.
  • Про перспективи України у ролі транспортного хабу між Сходом та Заходом розповість Владислав Криклій, міністр інфраструктури України.
  • Про ДПСС як головні ворота українського зернового експорту поговоримо з Владиславою Магалецькою, головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Програма

Гарячі панельні дискусії Grain Ukraine збирають на одній сцені найвпливовіших представників бізнесу і влади, щоб дати різні погляди на гострі теми ринку.

Так, на торговій панелі подискутуємо щодо перспектив українського зерна на зовнішніх ринках та майбутніх глобальних трендів з Тарасом Качкою, заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Іванною Доріченко, арбітром GAFTA та управляючим директором TRADAIDE, та Дмитром Фурдою, головним менеджером з торгівлі зерновими культурами компанії «‎Нібулон».

Під час інфраструктурної панелі, що присвячена майбутньому розвитку портів, їх виходу на конкурентоспроможний рівень та потрібним для цього змінам до законодавства, подискутуємо з Шотою Хаджишвілі, співзасновником та директором групи компаній RISOIL S.A., Дмитром Ливчем, керівником аналітичного відділу «Центру економічного відновлення», Михайлом Різаком, заступником генерального директора із взаємодії з органами влади компанії «‎Нібулон», Юрієм Васьковим, власником компанії «‎Укрмара», Райвісом Вецкагансом, власником RV Transport Consulting, представником QTerminals, та Євгеном Ігнатенком, співзасновником компанії Grain Transshipment.

Про чинні та майбутні фітосанітарні норми у розрізі українського експорту поговоримо з Аріною Корчмарьовою, віцепрезидентом Cotecna Inspection S.A. у Чорноморському та Балтійському регіонах, Владиславом Седиком, першим заступником голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Окрім панельних дискусій учасники зможуть дізнатися про головні законотворчі ініціативи з перших вуст, а також про конкретні дії з полегшення роботи на зерновому ринку та зміни інвестиційного клімату країни.

Читайте: Володимир Рева: кожна людина — це потенційний лідер

Родзинки 2021

«Традиційно Grain Ukraine має статус найатмосфернішої аграрної тусовки року. Останні роки ми бачимо, які запеклі та дійсно корисні для ринку дискусії відбуваються на сцені та продовжуються у неформальній обстановці. Зернові титани зустрічаються тут, щоб обговорити майбутнє», — наголошує голова оргкомітету Grain Ukraine Ірина Бондаренко.

Для забезпечення підвищеного рівня захисту здоров’я очікуваних 400 учасників подія пройде на свіжому повітрі, у Buddha Beach. Організатори конференції — компанія IdeasFirst, група TIS та зерновий термінал Neptune — запевняють, що на майданчику дотримуватимуться всіх вимог МОЗ щодо носіння масок, необхідної площі на кожного учасника, дистанції та постійної дезінфекції приміщень, аби гості могли зустрітися з колегами та друзями без шкоди для здоров’я.

Родзинка конференції Grain Ukraine — її розважальна програма. Цього року організатори надихалися фестивалем Burning Man з його атмосферою творчості, самовираження і свободи. 4 червня на учасників конференції очікує вечірка Burning Year of Grain Men, а 5 червня — relax-програма з аналогічною назвою в клубі Park Residence. Легендарний одеський відпочинок з активностями та музикою, неформальне спілкування, море — все, щоб відпочити у колі колег та друзів перед початком напруженого аграрного сезону.

Як взяти участь

Місце проведення Grain Ukraine 2021 — Одеса. Перший день — Buddha Beach, вул. Віце-адмірала Азарова, 1; другий день — Park Residence, Французький бульвар, 85.

Дізнатися більше та забронювати участь у конференції ви зможете на grain-ukraine.com, стежити за новинами конференції — на Facebook та LinkedIn.

Конференція Grain Ukraine — важлива галузева платформа для діалогу найбільших представників агроринку: керівників українських агропродовольчих компаній, представників виконавчої та законодавчої влади, комерційних та інвестиційних банків, а також ідейних та технологічних трендсетерів в агросфері. Тут обговорюються останні та майбутні зміни аграрного ринку, а також розвиток сталих бізнес-моделей і впровадження агроінновацій.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Всеукраїнський день фермера відбудеться 16–18 червня 2021 року в Черкасах.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також