Події    03 грудня 2019 11:13

Конференція PRO100AGRO: в Україні стартувала агроподія року

Сьогодні в Києві відбувається визначна аграрна подія року – конференція PRO100AGRO, під час якої кращі фахівці галузі представлять власний досвід та розкажуть про основні тренди сучасного агробізнесу.

Landlord виступає медіа-партнером заходу.

PRO100 AGRO – це щорічна конференція компанії «Кернел» у рамках партнерської програми Open Agribusiness, яка створена для обміну практиками, трендами та найефективнішими інструментами з метою сприяння розвитку малого і середнього агробізнесу в Україні.

Читайте: За 5 років більше мільярда інвестицій: як чеські підприємці обробляють землі в Україні

Перший спікер на конференції – генеральний директор Кернел Євген Осипов. Його доповідь присвячена новим можливостям українського агробізнесу, прогнозам та перспективам.

Євген Осипов підкреслив, що Кернел у своїй сільськогосподарській діяльності приділяє велику увагу збереженню родючості ґрунтів та культурі ведення бізнесу.

«Сьогодні ми маємо будувати бізнес так, щоб завтра світ, в якому ми живемо, ставав кращим», – наголосив спікер.

Генеральний директор відзначив, що Кернел трансформував агробізнес у надприбуткову бізнес-систему: маючи 13 тис. співробітників, 5 тис. партнерів, Кернел наразі є експортером соняшникової олії номер один у світі, це компанія, яка виробляє найбільше зерна в Україні на власних полях і експортує найбільше зернових культур з України.

За словами Євгена Осипова, Кернел сьогодні реалізує масштабну інвестиційну програму, вкладаючи понад $600 млн в інфраструктуру України.

«Ми конкуруємо з провідними світовими виробниками і трейдерами на глобальному ринку. Ми лідери, і нам цього мало», – наголосив спікер.

Landlord раніше повідомляв про те, що компанія «Кернел» започаткувала онлайн-платформу Open Agribusiness, яка відкриває потужні перспективи для фермерів.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...