Події / Календар     03 серпня 2020 15:52

GLOBAL INSPIRIN FORUM’2020 відбудеться 27 листопада 2020 року

GIF’2020 — must visit для тих, хто шукає проривні ідеї для бізнесу і комплексне рішення управлінських завдань

Ласкаво просимо до нової реальності, де світ змінюється з непередбачуваною швидкістю! Настала епоха TUNA (турбулентність, невизначеність, новизна і неоднозначність), яка оновлює глобальні правила гри в усіх сферах життя і бізнесу. Готовність до нової реальності — це здатність адаптуватися до викликів, приймати рішення в бізнес-парадигмі з ультракоротким горизонтом стратегії. Для цього челенджу потрібні «дикі» знання та цінні інсайти.

27 листопада 2020 року ми запрошуємо вас на щорічний GLOBALINSPIRINGFORUM, щоб у синергії культових експертів усвідомити глобальні тренди світової трансформації бізнесу, дізнатися про новітні стратегії зростання і генерування прибутку.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ>>>

СПІКЕРИ GIF’2020:

Кьєлл Нордстрем, всесвітньо відомий футуролог, економіст, професор Стокгольмської школи економіки, автор бестселерів «Бізнес у стилі фанк», «Караоке-капіталізм», Urban Express, бізнес-гуру зі списку Thinkers 50.

Томас Енглеро, директор з інновацій IBM Nordic, загальновизнаний світовий експерт у галузі штучного інтелекту і нових технологій, речник TEDx, входить дотоп-10 закордонних інфлюенсерів у Норвегії.

Кен Сегалл, екскреативний директор Apple, 12 років у команді зі Стівом Джобсом, творець легендарної рекламної кампанії Think Different, яка вивела бренд Apple у світові лідери ринку, ідеолог концепції «i» в iPhone, iMac, iPad, iPod, автор бестселерів Insanely Simple і Think Simple, виданих New York Times.

Дженн Лім, консультант з корпоративної культури Zappos, СЕО консалтингової компанії Delivering Happiness, створеної спільно з Тоні Шеєм. Клієнти Delivering Happiness — понад 350 брендів, серед яких McDonald’s, Starbucks, Hilton, Audi, Morgan Stanley, Facebook тощо.

Спікери Global Inspiring Forum’2020 будуть говорити на теми, які хвилюють світове бізнес-співтовариство і все людство:

  • Куди рухається глобальний світ та як підлаштуватися під стрімкі зміни?
  • Як вивести компанію на глобальні ринки через партнерство і колаборації?
  • Як конвертувати AI та інновації в чудову репутацію та прибуток компанії?
  • Як створити глобальний бренд, запровадивши корпоративну культуру і бездоганний клієнтський сервіс?

GIF’2020 — must visit для тих, хто шукає проривні ідеї для бізнесу і комплексне рішення управлінських завдань!

Отримай знижку 10% на вхідні квитки за промокодом LADLORD.

Детальна інформація про GLOBAL INSPIRING FORUM’2020
Організатор: KAGroup – premium business events

Нагадаємо, про те що, X Банківський Бізнес-Форум «ФІНАНСОВІ І ЦИФРОВІ екосистеми ДЛЯ МСБ. Update 2020» відбудеться 4 вересня 2020 року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!