Події    07 липня 2020 13:57

АГРО-2020 відбудеться в серпні з дотриманням усіх вимог безпеки

Організатори заходу розробили чіткі правила відповідно до рекомендацій МОЗ, за якими буде проходити АГРО-2020 для 100% безпеки відвідувачів

З кожним роком впродовж майже трьох десятиліть міжнародна агропромислова виставка на ВДНГ стає все більш масштабною, більш знаковою та більш очікуваною. 2020 рік вже вніс свої корективи, проте з усіма карантинними правилами цьогорічна виставка все ж відбудеться та обіцяє бути дійсно особливою, незабутньою та обов’язково безпечною— готуйте маски і приходьте 11–14 серпня!

Безпека учасників та відвідувачів — понад усе, тому організатори «АГРО-2020» вже зараз розробили чіткі правила відповідно до рекомендацій МОЗ, за якими буде проходити виставковий захід.

Зокрема, правила для учасників включають:

• зміни у плануванні експозиції з урахуванням вимог дистанціювання (широкі проходи — мінімальна ширина 3 метри);
• заходи з регулювання дистанції, моніторинг для уникнення скупчень;
• гігієнічні вимоги: маски для обличчя, дезінфекція, вимірювання температури;
• нові правила безконтактної взаємодії: онлайн-реєстрація, вітання без рукостискань, розрахунки банківськими картками тощо;
• підвищені вимоги до прибирання та дезінфекції експозиційних площ.

Правила для відвідувачів:

• температурний скринінг;
• обов’язковий масковий режим на території виставки;
• дотримання соціальної дистанції: 1,5– 2 метри;
• особиста гігієна: заохочується користування дезінфікуючими засобами, часте миття рук.

Зі свого боку організатори забезпечать усі необхідні умови для виконання цих правил, а також розміщення інформаційних матеріалів щодо профілактики коронавірусу та дотримання усіх вимог. Температурний скринінг і масковий режим діятимуть абсолютно для всіх працівників, залучених до проведення заходу.

Читайте: УКАБ Агротехнології пройде 29 липня 2020 року

Для дотримання дистанції між відвідувачами буде зроблено відповідне маркування. Також відбудуться зміни у розсадці у відкритій конференц-залі, збільшений простір для церемонії відкриття та нагородження.

Будуть введені підвищені вимоги до прибирання та дезінфекції приміщень та місць загального користування, і особливі вимоги стосуватимуться безпеки харчування. Також діятиме система безконтактних платежів.

«Хочемо запевнити наших учасників та відвідувачів, що ми зробимо все, аби забезпечити 100% рівень безпеки і комфорту вашого перебування на виставці. Цей рік для усіх нас — особливий виклик, але проведення подібних заходів із демонстрацією новинок і рішень для бізнесу вкрай важливе для розвитку аграрного сектора та економічного відновлення нашої країни»,— коментують організатори виставки «АГРО-2020».

Детальна програма заходів «АГРО-2020» буде опублікована найближчим часом.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що конференція GRAIN UKRAINE 2020. Limited Edition відбудеться під девізом “Born to Grain”

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...