Новини / Трейдинг     04 грудня 2020 15:55

Мімієр Трейд Юкрейн спростувала звинувачення з боку G. R. Agro

Компанія «Міміер Трейд Юкрейн» відповіла на звинувачення G. R. Agro про відмову розраховуватися за поставлену продукцію

Сьогодні у деяких засобах масової інформації були поширені звинувачення з боку компанії G. R. Agro про те, що ТОВ «Міміер Трейд Юкрейн» відмовилось проводити розрахунок за поставлену нібито «не розраховується за поставлену кукурудзу за контрактами з G. R. Agro».

Landlord звернувся до компанії «Міміер Трейд Юкрейн» з проханням прокоментувати ситуацію, що виникла. Як підтвердили нам у «Міміер», компанії відомо про звинувачення, які з’явилися в публічному просторі.

Але, як наголосили у пресслужбі «Міміер Трейд Юкрейн», «ми відкидаємо будь-які звинувачення з боку G. R. Agro як такі, що не мають під собою ніяких фактичних або юридичних підстав і направлено на очорнення репутації компанії ТОВ «Міміер Трейд Юкрейн».

І для такого категоричного ствердження компанія має щонайменше дві підстави. А саме:

  • по-перше, між ТОВ «Міміер Трейд Юкрейн» немає укладених контрактів на поставку кукурудзи з компанією G. R. Agro;
  • по-друге, компанія G. R. Agro уклало єдиний контракт на поставку кукурудзи з однією з компаній, що входять в групу компаній MIMIER, а саме – зі швейцарською компанією MIMIER TRADE SA. При цьому, в рамках даного контракту MIMIER TRADE SA зробила повний розрахунок за поставлений товар і надала G. R. Agro всі відповідні платіжні підтвердження.

Читайте: Яку стратегію варто обирати трейдерам в Україні – Ярослав Гордієнко

Втім, як розповідають у пресслужбі, «пізніше нам стало відомо, що компанія G. R. Agro зіткнулася зі складнощами в здійснення цього платежу. Зокрема, американський банк-кореспондент з боку одержувача призупинив зарахування коштів в зв’язку з підозрами, що компанія G. R. Agro має зв’язок з компанією, що входить до списку санкцій казначейства США (OFAC)».

У «Мімієр Трейд Юкрейн» переконані, що проблеми в питанні зарахування коштів, підлягають вирішенню виключно в площині взаємовідносин між G. R. Agro і її банком-кореспондентом, який проводить відповідне розслідування.

«У будь-якому випадку, група компаній MIMIER має високу репутацію на ринку, не має наміру терпіти поширення недостовірної і наклепницької інформації і вдасться до всіх законних засобів захисту свого імені, інтересів і репутації в відповідних судових інстанціях», – підкреслено у відповіді пресслужби ТОВ «Міміер Трейд Юкрейн».

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, якої бізнес-моделі притримується компанія «Міміер Трейд Юкрейн» на українському ринку.

Читайте також