Новини    20 червня 2018 11:14

ЗВТ з Ізраїлем на крок ближче до старту


Україна та Ізраїль узгодили готовність Угоди про вільну торгівлю. Про це інформує прес-служба Кабінету Міністрів України.

Згідно повідомленню,  19 червня 2018 року в м. Єрусалим відбулося 11-те засідання Спільної Українсько-Ізраїльської Комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва під співголовуванням Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

«Одним із головних підсумків візиту Павла Клімкіна стало узгодження з вищим керівництвом Держави Ізраїль на політичному рівні готовності Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем, переговори щодо якої тривали майже 6 років», -кажуть в уряді.

Також сторони обговорили низку питань спільної зацікавленості, зокрема в сфері торгівлі та інвестицій, сільського господарства та управління водними ресурсами, енергетики та зв’язку, стандартизації та туризму. За результатами переговорів був підписаний Протокол 11-го засідання Комісії.

Павло Клімкін також зустрівся з Прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу. Сторони обговорили питання двостороннього співробітництва, в першу чергу майбутній візит Прем’єр-міністра Ізраїлю в Україну.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...